• son derece ürkütücü bulduğum ve nasıl bir çocuk kanalında yayınlandığını anlayamadığım çizgi film. hadi çizimleri geçtim ama seslendirmeler ve efektler inanılmaz ürkütücü
  • şöyle bir efsane vardır kendisi hakkında.
  • "nowhere" diye, allahin unuttugu bir kasabada, muriel adinda tonton bir teyze ve eustace adinda huysuz bir ihtiyarla birlikte yasayan, odlek otesi sirin kopek. basina en tuhaf, en gizemli olaylar gelir.

cati arasinda kendisiyle konusan snob bir bilgisayari vardir. bu bilgisayara akil danisarak olmadik tuhafliklara hal care bulur, herkesi beladan kurtarir. buna ragmen, eustace'a yaranamaz.
  • değişik bir mizah anlayışı ve hayalgücü olan çizgi dizilerden bir diğeri. cumartesi geceleri izleyebilmek kötü.

delik dişine kurban olurum ben senin!..
  • şu sıkıntılı günlerde beni güldürebilmeyi başarmış, absürdlükte çığır açan çizgi film. yaratıcısı john r. dilworth gerçekten saygıyı hak ediyor.
  • cartoon network'un artik sadece cuma aksamlari ve sabahin kor bir saatinde vererek hayal kirikligi yarattigi, inanilmaz guzel, absurd cizgi film.
  • gerçekten de ürkütücü bir çizgi filmdi bu. üniversitedeyken hemen hemen her gece uyumadan 1-2 bölüm izlerdim. bol bol irin, yamyamlık, paranormal olaylar, cinayet, şiddet vb. bir çocuk çizgi filminde olmaması gereken her türlü iğrençlik vardı. happy tree friends vardı bir zamanlar, onun gibi bir şey değil. şiddet ve kandan ziyade courage the cowardly dog bol bol weirdoluk içeriyordu. çocuk çizgi filmi olmadığını net şekilde söyleyebilirim.
  • çok sevdiğim özgün bir çizgi dizi. şimdiki çizgi diziler saçma sapan. ibi, niloya vs. bunları izleyen çocuklara yazık. biz en azından arka bahçede bilim, müfettiş gadget, uzun kulak ailesi, rahat koltuk falan izlerdik. esrarengiz kasaba, adventure time, scooby doo, sürekli dizi zaten çok güzeller.

bölümlerini nereden bulabilirim bilen varsa söyleyebilir çok mutlu olurum
  • çocukken yazın köyde tatildeyken yapacak hiç bişey olmadığı için öğle 12-1'e kadar uyur, haliyle geceleri de uyku tutmazdı. bende sürekli gece yarısı tek başıma tv izler, izleyecek doğru dürüst başka bişey olmadığı için bu manyak çizgi diziyi altıma doldura doldura izlerdim. hiçbiyer denilen gerçekten de etrafında hiçbişeyin olmadığı ıssız bir evde, merdane isimli bunamış yaşlı bir kadın ve köpeğe sürekli kötülük yapan mazoşist huysuz isimli yaşlı bir adamla birlikte yaşayan, gölgesinden bile korkan dünyanın en korkak köpeği cesur'u anlatırdı. her bölümde çıkıp gelen en korkunç rüyalarınızda bile tasvir edemeyeceğiniz yaratıklar olurdu. dışarıda köpeklerin uluyup, baykuşların uğuldadığı gecelerde şundan korktuğum kadar en kral korku filminden korkmam şimdilerde. good old days resmen.
  • yokluğunu hissettiren değişik çizgi film. en son izlediğimden belki yıllar geçmiştir. liseden önce izlediğimi hatırlıyorum. her neyse, aklıma geliyor ara ara. verdiği vibe insanı heyecanlandıran, meraklandıran ve sürükleyen bir şeydi. sanırım germesi ve korkutmasıyla alakalı. şimdi gidip izliycem.
hesabın var mı? giriş yap