şükela:  tümü | bugün
  • birçok yabancı üniversite öğrencisinin sınav sorularını paylaştığı ve hatta hocaların bile faydalandığı enfes site. yalnız indirmek için ücretli üyelik istiyorlar ve bende yok. halbuki biri yardım etse hayatımı kurtaracak.

http://www.coursehero.com/
  • bir linear programming sorusuna çözüm ararken rastladığım ve üyelik ücretli, pahalı, bir yardım etse cümlesini iç geçirerek tamamlamaya çalıştıran site.
  • (bkz: fena değil)
    ancak pahalı. yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim, bi çay ısmarlarım ben de.
  • faydalı olduğu kadar pahalı bir sitedir. ücretli üyeliği olan sözlük yazarı kardeşlerimiz var mıdır ki acaba diye de derin düşüncelere daldırıyor gecenin bu saatinde.
    (bkz: 40$ monthly)

edit: cümleye gel cümleye uykusuzluk bünyeye zararlı, hem de çok.
  • 20 sayfalık bir döküman var görüntülemem gereken. yardımcı olabilecek biri varsa cok sevinirim. faydalı bir site.

edit: uyaracak arkadaşlara peşin not 10 upload yaptım 5 tane hak kazandını diye mail de geldi ama olmuyor nedense.
  • üyeliği olan varsa hayrına 1 soruluk paylaşırsa çok mutlu olurum
  • benim de 2 sayfalik bir dokuman icin acil erisim ihtiyaci duydugum site. turkiyede ogrenci olup da uyelik sahibi olmak epey luks ayrica
  • bir çok üniversitenin, ders içerikleri ve ödevlerini paylaştığı nadide sitedir. tanımımızı yaptıktan sonra, çok acil 4 sayfalık bir içeriğe erişmem lazım. üyeliği olan olursa bir mesaj kadar uzağındayım.
  • bir kitabın 15 sayfalık bölümüne erişim için üyeliğine ihtiyaç duyduğum sitedir. yardımcı olabilecek sözlük yazarları varsa çok harika olur.
  • yok mu üyeliği olan bir babayiğit..

internette ödev proje ne ararsanız karşınıza çıkan sitedir.