şükela:  tümü | bugün
  • ayayorgi’de eski babylon’un yerine acilan yeni beach. diger beach’lere gore hizmet zayif.
  • aya yorgi’deki diğer mekanlara göre çok ama çok daha kaliteli ve nezih mekan. hem çalışanları hem de ortamı sayesinde bağımlısı oldum desem yeri. ergenlerin instagram’da prim yapmak niyetiyle gidip üst üste güneşlendiği beach club’lardan sonra ilaç gibi geldi.

üstelik tanıştığım insanlardan öğrendiğim kadarıyla bütün işletmeyi yirmi günde bu hale getiren acayip tatlı insanlar işletiyormuş. çeşme’nin en iyisi olacak gibi görünüyor önümüzdeki seneye kadar.

unutmadan, 25’inde oscar and the wolf konseri varmış. buralarda olursam gideceğim mutlaka.
  • babylon’nun yerine açılan bir mekan şezlonglar arası mesafe var göt göte oturmuyorsunuz rahatlık için muhteşem. çalışanlar güler yüzlü giriş hafta sonu 70 hafta içi 60 tl. vodafone red tarifesi ile %50 indirim var yanınızda 1 kişide indirimden yararlanıyor. yapı kredi adios kart ile de tüm alışverişlerden %10 iade alıyorsunuz. içeride ücretler aya yorgideki diğer mekanlara göre daha uygun umarım geç kapanır bu keyif uzun süre devam eder :)))
  • cumartesi gittim. çok beğendim pazar da gittim. yeni açılmışlar belli ki ama iyi bir iş çıkarmışlar. aya yorgi’deki paparazzi sole mare gibi mekanların aksine şezlonglar sıkış tıkış değil, akşama doğru kaliteli dj müzikleri çalıyor. tek eksi yanı sanırım müziğin çok erken başlaması. 5e kadar uyuyup kafa dinlediniz dinlediniz, 5ten sonra dj bir başlıyor ki kendinizi mekanın ucundaki çardakımsı yerde buluyorsunuz(dans için).
  • oscar and the wolf konseriyle beraber bu yaz yaşadığım en eğlenceli geceyi geçirmemi sağlayan mekan. acayip geniş alanı, palmiyeleri ve manzarasıyla sarhoş olmamak mümkün olmuyor zira.
  • babylon'un yerine açılmış olan şahane bir mekan. vodafone red+adios kredi kartı sahibiyseniz totalde %60'a yakın indirim alıyorsunuz.

boş alanlarını tıklım tıklım şezlonglarla doldurmamışlar. o yüzden ekstra rahat bir mekan diyebilirim. yemekler klasik pahalılıkta. hafif rüzgarlı, bunu avantaj mı dezavantaj mı olarak değerlendirirsiniz bilemem.

otopark ücreti yok. girişte çanta araması yapılıyor, bu pek hoş değil aslında.

aya yorgi koyunda babylon'dan sonra yine burayı 1 numaraya koyarım. umarım bozmazlar.