11159 entry daha
  • iki yıl sonra yakalandım, ikinci aşımdan altı ay geçmiş. ikisi de biontech idi. ilk belirtisi boğaz ağrısı oldu, hemen test yapıldı ve akşam pozitif olduğum sonucunu öğrendik. ilk gece çok zor. ismi çok korkutucu. ilk gece hiç uyuyamadım. aklıma hep kireçle gömülenler geldi. sindirmem üç günümü aldı. gidişat şu şekilde; semptom olarak ilk üç gün boğazımda ağri, hafif ateş ve ayakların ara ara buz kesmesi durumu oldu. sonra yavaş yavaş ateş azaldı. şu anda 7. gündeyim, boğaz ağrısı geniz akıntısına döndü ve öksürük başladı. astım hastası olarak çok korkuyordum fakat umduğumdan olumlu geçiyor. takviye olarak bol bol c, d vitamini, çiğ sarımsak, kekik, bal suyu ve et suyu alıyorum. kedi boku iyi geliyor deseler onu da alacağım ama ilaç kullanmıyorum. sadece baş ağrısı için parol aldım. verilen ilacı içmedim. zaten sağlık ekibi de o ilacı almamı tavsiye etmedi. sonuç olarak moral çok önemli, sürekli pozitif arkadaşlarınızla iletişimde kalın. covidle ilgili şeyler okumayın. herkesin hikayesi farklı oluyor. iş yerindeki problemlerime çok takan biriydim, şu an hayat çok basit ve dertlerimiz çok küçük. iyi haber bende tat kaybı henüz yok. bana iyi geldi dediğiniz şeyler için yeşillendirirseniz çok sevinirim. sağlıcakla kalın.
  • napıyon la anasını siktiğim. memnun musun? gribi gözden düşürdün seni köftehor. yıllanmış doktorlar bile mala bağladı “bu sene grip yok” diye şapşil şapşik geziyorlardı geçen sene. tabii lan deli deliyi görünce sopasını saklar misali grip topukladı bu cengaveri görünce. köyüne gitmiş diyollaa.
  • bitmiyor değil mi?

    görsel

    sapık boomer nesli götünüzü teslim almak istiyor.. o yüzden bitmiyor.. bitemiyor.. bitirilmiyor.. bitirmek elinizde ama siz bitirmiyorsunuz.. netice itibarıyla... bidmiyür..
2 entry daha