şükela:  tümü | bugün
  • demokrasi karşıtı ne çok insan varmış. hayır bunlar bir de monarşi ve şeriata hayır der. despot kafalarla aynı ülkede yaşıyor olduğumuzu gösteren, faşizmin bir başka çeşidini tanımlayan basliktir.
  • uygulanması hukuksal açıdan skandal olacak yaptırımlardır.
    neden mi? çünkü aşı yaptıranlardan onam yazısı istiyorsun. onam yazısının bendeki karşılığı şudur : ben sana tıbbi olarak riskli bir işlem uygulayacağım. sorumluluk sana ait.
    şimdi siz hem onam yazısı isteyip hem bu işlemi onaylamayanlara yaptırım uygularsanız saçma olur.
    ha devlet der ki ben bu uygulamayı zorunlu tuttum. ama herhangi bir aksilik durumunda sorumluluk bana ait. o zaman tamam derim.
    not : 1 doz biontech aiısı oldum. ikincisi için gün aldım. zamanının gelmesini bekliyorum.
  • yarın öbür gün gözünün üstünde kaşın var diyerek yaptırım uygularlarsa görürüm ben o zaman sizi.

t: boş küme
  • bu yaptırımları savunacak kadar gerizekalı olmak ciddi bir meziyet gerektirir arkadaşlar vallahi tebrik ediyorum. lan bizim sizinle buluşacak hiçbir ortak düzlemimiz yok. götünüz yiyosa uygulayın bakalım neler olacak. beynine soktuğumun sikik faşistleri.

edit: aşıda çip var diye aşı yaptırmıyomuşuz. heriflerin zeka seviyesine hayranım gerçekten. vay amk einstein'ı seni.
  • sadece aşıda çip var diye itiraz edildiğini düşünenleri göstermiş başlıktır.
    aynen dostum milletin tek derdi çip.
    (bkz: lol)
  • aşı olunca kendisini bilimsel düşüncenin yanında olduğunu zanneden milyonlarca geri zekalı ile karşı karşıyayız. durum oldukça sıkıntılı.
  • tatlı su faşistletinin buluştuğu başlık.

sizler dahil tüm bireyler bu konuda kendi kararını kendileri alır. kimse kimseye yaptırım uygulayamaz.

bu hastalıklı düşüncelerle eğer şansınız varsa cadı avından öteye gidemezsiniz.

keşke aptallığın aşısı olsa da hepinizi tedavi edebilsek.
  • aşı olmayanlar yüzünden yasak geldiğini sananları gördüğümüz başlık. medya ne güzel oynatıyor bunları elinde, bunlar da suçu başkasında arıyor.
  • faşizmin ayak sesleridir.

hep mi böyle beyinsizdiniz yoksa aşının yan etkisi falan mı?
  • bu goronayaklarda bir gram akıl yok lan.lan oğlum aşı seni koruyorsa ol sen 30 doz ol 60 doz aşı manyağı ol. sanane benim aşı olup olmamamdan. ne güzel korunmuşssun bak biz gidiciyiz bu ölümcül salgın tiyatrosunda sevin işte.bi kere onlar aşı değil aşı adayı sıvı kuş beyinli goronayak kardeş anladın mı. üreticisi diyor ki ben uzun vadeli yan etkilerini bilmiyorum o yüzden sorumluluk almam, kaldı ki sözde aşı kaynaklı bir o kadar ölüm de var ki en son örneği geçen aşıdan geberen topçudur. ve % 95 koruculuk da tamamen bir yalandır, 170 vaka üzerinden %95 göreceli (nispi) risk azaltma etkisi hesabı yapıldı.kime ne anlatacaksın adamlar aşı dolduklarında hayat normale dönecek sanıyor. en başta gripal enfeskisyonların aşısı yazın yapılmaz ki myokardit görülen insan sayısı mesela israil'de 16-30 yaş grubunda aşılamlardan sonra 200. bu sözde goronadan 30 yaş altı ölüm 20. açın bakın abd ve ab aşıdan zarar görenlerin sayısını bunlar tabi bildirililenler.
    sizin derdiniz sağlık falan değil zibidi kardeş, siz yaptıdığınız aşıya güvenmiyorsunuz, kşüphelriniz var ne kadar çok kişi olursa kendinizi güvende hisssedeceksiniz. ekim gibi grip sezonu geldiğinde hem daha şiddetli grip olacaksınız hem de diyecekler ki bu aşılar yeterince koruyucu değil bir doz daha yapalım diyecekler. hassiktir diyorsunuz değil mi? 1 senedir bu gorona sürecinde yazdıklarıma bakın hangisi olmamış dediklerimin.neyse goronayak bilim31cilerine laf anlatılmaz.bu kadar ölümcül salgın olsa tehditlerle aşı mı dayatması mı olur ulan sen kendin koşarsın tedavi, aşı diye ama siz de biliyorsunuz ortada tiyatro döndüğünü sadece kendinize ortak arıyorsunuz. yarın ağlamayın ama.

şu linki de bırakalım, sözde aşıların kalp iltihabı yaptığına dair.

(bkz: https://thehill.com/…-link-to-heart-inflammation-is)

onca abartılı ve şişirme rakamlara rağmen 1.5 senede goronadan öldüğü iddia edilenlerin sayısı 3.8 milyon. dünya nüfusuna (7,6 milyar) oranlarsak % 0,05 ediyor. sokakta trafik kazasından ölme ihtimali bundan yüksektir.