şükela:  tümü | bugün
  • karantina nedeniyle google aramalarında artış olan konu.

google trends linki

ekran görüntüsü

edit: bir yazar bu trendin hijyen açısından olduğuyla ilgili yorum yapmış. hiç bu şekilde düşünmemiştim. bence %90 estetik kaydı.

bu arada bu trendle birlikte 3 arama da rekor kırıyor şuan;
    (bkz: evde erkek çocuğu saç kesimi)
    (bkz: evde katlı saç kesimi)
    (bkz: evde kısa saç kesimi)
  • 2 senedir yaptığım olay. nette self hair cut diye aratın güzel videolar var. önemli olan en az 4 kademe ağızlığı olan makine. sizi yobazliktan kurtaracak kadar kesebilirsiniz. bir de ek iki ayna lazim yanları görmek için. alışınca gözünüz kapalı daliyorsunuz.
  • o değil de favori kesemiyorum onu kesebilsem yeter maa yok. nafile.
  • dünyanın cahilliğini gözler önüne seren trend. saç kesmek bu virüsten sizi korumaz. çünkü virüs saçlara değil ciğerlere yerleşir.
  • (bkz: #104335724)
  • geçen gün benim de başıma gelen olay. tek fark saçımı şekillendirmek yerine sıfıra vurdum. berberler tekrar açılana kadar tekrar uzar zaten. nasılsa evdeyiz kim görecek bizi
  • dün acımadan gerçekleştirdiğim olay. aldım elime şarjlı makineyi taktım 3 numaraya ayarlayıp plastik aparatı caaart cuuurt gacuurt sille tokat dalsım saçlarıma. bir daha 2 ay sonra. belki de berberlerin mamasını kestim sonsuza denk. hiç sırıtan bir tarafım lmadı gayet düzgün.
  • az önce traş makinasını elime alıp yaptığım.

hanım saçlarımın arka tarafını keserken, 1.5 yaşındaki kızım "ne yapıyorsun babama be kadın. bırak babamı." bakışları atıp ağlıyordu. :))))
  • bugün gerçeklestirdigim eylem.

enseler kaldı ama yapacak bisey yok.
  • askerdeyken üç numaraya vurulmuş kafayla çektirdiğim fotoğrafı traş makinama gösterdim, aynısı olacak koçum dedim,fotoğrafa baktı baktı 'abi sana bunu yapamam' dedi. oturduk şimdi çay içiyoruz, askerlik anılarımı anlatıyorum ona.