şükela:  tümü | bugün
  • geçen gün "taç" takıyordum rüyamda. corona taç anlamına geliyor. artık nasıl etkilendiysem.
    dün gece de rüyamda insanlar yanıma geliyor, dokunuyor ve uyarılarımı hiçe sayıyorlardı. rüyamda virüs kapacağım diye sinirim bozuldu.
  • rüyamda 2 kız vardı bana sınava giriş formlarını sordular daha gelmedi bana, bilgim yok gelirse ulaştırırım haberdar ederim dedim. 2. kısımda yengem ne alakaysa postadan bunlar seninle mi alakalı dedi baktım evet o 2 kağıt onla alakalı. saat 9:50 sınav 10 da diyorum içimde 10 dakika için yola çıkmıştım. sonra uyandım. sanırım bu mesaj banaydı, zamanın az değerli kullan demek gibi.
  • değişiklik yok. yine riley reid görüyorum.
  • ruyamda patronla beraber kosuyodum. ruya iste bir bakiyom ormandayiz bir bakiyom sehir icinde.

orman kisminda kosarken bir bakiyom bu ibne sag tarafimdan geliyo yanima nefes nefese.

kesin bisey istiyecek is filan kitlemesin diye ben hizlaniyorum bu yavsakta hizlaniyo.

ibnenin ustunde de sari naylon esoftman var amk cocugu o kadar parasi var aldigi giydigi esoftmana bak diyom bunu gormemezlikten geliyom sonra bir bakiyom bu got yaninda yok ben de kosa kosa sanayi bolgesi gibi bir yere gitmisim neuzubillah seytan resmen patron kiliginda vesvesye gelmis amk cocugu.

edit: yazim yanlisi duzeltme
  • uçağa biniyoruz. ama acun ılıcalı'nın dominik'e giden uçağıymış. acun'u da aktarmalı bir yerden alıyoruz. herhalde bu ordan burdan toplanan öğrencidir, umrecidir falan ile acun'un survivorcılara yaptığı açıklamayı birleştirdim.