şükela:  tümü | bugün
 • gelmis gecmis en buyuk cevre katliaminin sebebini ve neden cevre orgutlerinin bu sebepten bahsetmedigini gozler onune seren belgesel film http://cowspiracy.com/
 • suradan seyredebileceginiz belgesel.

  --- spoiler ---

  "as eye-opening as blackfish and as inspiring as an ınconvenient truth, this shocking yet humorous documentary reveals the absolutely devastating environmental impact large-scale factory farming has on our planet, and offers a path to global sustainability for a growing population."

  --- spoiler ---

  not: youtube'den hep siliniyor, link acilmazsa yenisini bulup haber veriniz hehe.

  edit: parali oldugu icin siliniyormus; ben de illuminati sanmistim hehe.
  http://www.cowspiracy.com/
 • dün netflix'ten izlediğim belgesel. bayağı greenpeace adama arka çıkmadı, hatta kapıdan kovdular resmen.

  sonra orda burda destek ararlar. komplenizin de komplonuzun da amına koyim iki yüzlü şerefsizler. çevrecilik mevrecilik yalan hep, hepsi para tuzağı, bunlara para kaptıran, para veren, destek olanın aklından zoru vardır, kesin.

  çevrecileri göt eden belgesel.
 • dun netflixten izledigim belgesel. zaten vejeteryanligin sinirlarinda geziyordum, bu belgesel tuzu biberi oldu. tebrikler nurtopu gibi yeni bir kimligim oldu :)
 • enerji sistemleri bölümünden mezun olmuş biri olarak bunca zaman fosil yakıtlar vs.diye uyutulmuş olduğumuzu sonuna kadar hissettiğim belgeseldir.

  ve aynı zamanda, bunca zaman kendim neden araştırmadım diye söylenerek belgeseli bitirdiğim,muhteşem yapıt.

  şimdi bölüm hocama konu ile ilgili bir e-posta da göndereceğim,benim için çok değerli olan hocamın konu ile ilgili görüşlerini görmek için sabırsızlanıyorum.

  edit: gelen cevap çok kısa ve net olmuştur bir düşünceye nasıl yaklaşılmalı nelere dikkat edilmeli kısmı vurgulanmadan "fosil yakıt lobisi" çalışmasıdır deyip konuyu kapamıştır. yazmış olduğu yanıt doğru bile olsa yaklaşım tarzı tarafımın hoşuna gitmemiştir.
 • spoilerinda icerik hakkinda en ufak bir bilgi vermeyen belgesel. spoiler daha cok "cok zor bi ise kalkistik, hadi bakalim" gibisinden bir hollywood havasinda geciyor.
 • nedendir bilimez netflix disinda hayli zor bulunan goz acan, beyinde firtinalar koparan, sandalyeden dusuren belgesel.

  arayin, alin, bulun izleyin, izletin.
 • geri dönüşüme atıp kendimi iyi hissedeceğim diye evdeki ambalaj atıklarını biriktirirken, aslında beslenme alışkanlığımla atmosferin içine ettiğimi öğrendiğim belgesel. bi' yemek yerken suçlu hissetmediğim kalmıştı gerçekten.

  ayrıca, böylesine önemli bir yapımın bu denli az ilgi görmesi de oldukça şaşırtıcı.