şükela:  tümü | bugün
  • vogue paris'in eski baş editörü carine roitfeld'ın yılda sadece 2 sefer çıkardığı hayvani -kitap da diyebiliriz- dergi.

    mademoiselle c filminde derginin çıkış süreci çok güzel işlenmiş.
  • rihanna'nın 9. sayısı için poz verdiği şahane dergi. carine roitfeld rihanna gibi ''kötü kız'' imajına sahip birine gitmiş marie antoinette rolünü biçmiş ve moda konusundaki dehasını konuşturmuş. carine roitfeld geçtiğimiz sezonda harper's bazaar için ikonlar çekimi yapmıştı ve bu sefer de rihanna'nın en büyük idolü mariah carey marie antoinette olmuştu. çok hoş bir tesadüf olmuş bence. mariah carey'nin marie antoinette tarzını pek sevemesem de rihanna badass tarzıyla çekimi şahane kotarmış. carine'in 90'lardaki çekimlerini de anımsatıyor, özellikle de dior'un bar jacketını kullandıkları foto muazzam.

    http://www.crfashionbook.com/…hanna-crfashionbook/#
  • dijital versiyonu hearst medya grubu tarafından yayınlanacak dergi. normalde büyük bir gazla çıkan dergilerin havası bir süre sonra söner ama carine roitfeld bunu tam tersine çevirdi. her sayısında olay yarattı, reklam gelirlerini ve satışlarını da arttırdı. stephan gan'in olmaması derginin geleceği için kötü olsa da hearst medya grubunun dijital ekibi çok çok iyi. cr fashion book'a sınıf atlatırlar.