*

şükela:  tümü | bugün
  • nasıl para kazandıkları çok merak edilen gruplardır. şimdi bakıyorsun her programın illa bir cracki çıkmış. e bir tane grup yapmıyor bunları, türlü türlü crack grupları var, hatta bazıları özellikle belli firmalara yoğunlaşmışlar artık inatlarından mıdır nedir bilemiyorum.
    gelelim asıl meseleye, biz böyle cracklenmiş programı alıp kullanıyoruz.* tamam herşey iyi güzel de bu adamlar nasıl oluyor da para kazanıp bize böyle güzel bir hizmeti sunabiliyorlar düşünüyorum düşünüyorum kafayı yeme noktasına geldim ama hala aklıma gelmiyor. sonuçta bunlar da senin benim gibi insanlar yani, yemek ihtiyaçları falan var, para lazım. birisi bunlara "siz crack yapın ben parası neyse veririm" demeyeceğine göre *** bir yerlerden para kazanıyorlar ki bize bu güzel hizmeti sunabiliyorlar.
    dün tuvalette aklıma geldi* oturdum düşündüm yok olmuyor bir türlü, nasıl para kazandıklarını çözemedim gitti.
  • para kazanmaları konusunda aklıma tek bir ciddi gelir kaynağı geliyor. crack i yapıp oyun yapımcısına ya da yayıncısına neyse cracki gönderip bize şu kadar para ver cracki şu kadar süre bekletelim diyorlardır. tabi bu benim tahminim böyle bir şey duymadım görmedim yoksa