şükela:  tümü | bugün
  • cihangir'de, mebusan yokuşu'nda bulunan tiyatro. bu perşembe günü gonca vuslateri-bora akkaş'ın yer aldığı "kabin" oyunu sergilenmekte.
  • çağ çalışkur ve bahar erkal tarafından 2012 yılında fındıklı'da kurulan ve ikinci sahnesini 2014 yılı sonlarında kadıköy'de açan tiyatro..
    bu sezon sahneledikleri oyunlar:
    (bkz: personel)
    (bkz: taşlar)
    (bkz: kalp düğümü)
    (bkz: garaj)
  • kadıköy'de yerini almış tiyatro.

siteleri şu anda yapım halinde, o yüzden de biletix'e yönlendiriyor maalesef sizi.
    yerini tarif edersek: yoğurtçu parkı'nın oradaki ışıklardan karşıya geçin, stadın yanındaki sokağa girince yanlış hatırlamıyorsam kallavi isimli eğlence mekanının yanında.

erken giderseniz, içeride yer alan ufacık cafede vakit geçirebilirsiniz. ucuz ve lezzetli yiyecekler var. tiyatronun tek dezavantajı ise; bir gece kulübü yanında olması. çünkü oyuna dalmışken sessizlik anında yan taraftan gelen "delilo delilo" sözlerine sahip şarkıları duyabiliyorsunuz. yeşilçam sineması'ndayken dorock'tan gelen sesleri hatırlattı bana. ama "gidin, personel oyununu da görün, aslı enver ve dolunay soysert'i alkışlayın" derim.
  • (bkz: swallow)
  • (bkz: 10 11 12)
  • etkileyici performansların sergilendiği, sanki evinizde salonunuzda arkadaşlarınızı izler gibi hissettiren harika tiyatro. top 5 oyunumdan 3’üyle burada tanışma fırsatım oldu.( garaj, yutmak ve yen.) ayrıca izlediğim 10 11 12 de gayet başarılıydı. böyle lezzetli oyunlara fırsat sunan daha çok mekan açılmasını dileriz efenm.
  • girişte kapalı bekleme alanı olmaması, numarasız yer düzeni, plastik koltuklar ve rutubet kokusu pek rahat bir izleme deneyimi sunmuyor.
    yine de bunların hepsi iyileştirilebilir olgular.
    tiyatroya emek veren herkese saygım,sevgim sonsuz...
  • tiyatro oyununu kocaman sahnede izlemektense bu tip küçük mekanlarda izlemeyi seviyorum. izleyeceğin oyunun iyi olacağından emin olduğun için rahatsız sandalyeye katlanabiliyorsun. mekan küçük olduğu için biletler çok hızlı bitiyor. sezonun en meral ettiğim oyunu olan 10 11 12 'yi bu yüzden izleme fırsatı bulamadım.

bugün killology isimli oyunu izlemeye gittiğimde duvarda eski oyunlarından olan garaj'ın afişini gördüm. yıllardır tiyatro izlerim hala em sevdiğin oyun ne deseler tereddüt etmeden garaj derim. keşke yılın bir ayı olsun tekrar oynansa.

tiyatro oyunu izleme alışkanlığı kazanmak istiyorsanız ya da verdiğim paraya değecek iyi tiyatro oyunu bulamıyorum diyorsanız öncelliğiniz craft tiyatro oyunları olsun derim.