şükela:  tümü | bugün
 • son derece nazik garsonlara sahip pizzacı.trabzon'un bol kepçecisi,ye doy ye doy'cusu.
 • pizzacıdan ziyade salatacı olarak anıyorum kendilerini. zira orta sınıf bir pizzayı şahane bir salatayla servis ediyorlar.

  kısaca; (bkz: hastasıyım)

  düşündüm de makarnaları da güzel. evet isim değişikliği konusunda ısrarlıyım.
 • büyük boy pizzasının yarısı bünyeye bir kilo olarak döner.
 • bunun bir tane hero menüsü var mesela dilim pizza, 4 nugget, yeterli cips, salata, kutu içecek veriyor. bir sene önce 9.90 liraya alıyorduk bu menüyü. geçen bir gidelim dedik aynı menü 15.90 olmuş bayağı şaşırdık.

  ilk açıldığında gerçekten fiyat/performans restorantlarından biriydi ve yukarda da denildiği gibi yerel bir restorant zinciri* olduğuna inanmak güçtü. sanırım bu reklam/pazarlamaya kendilerini fazla kaptırıp fiyatlarını da dominos vb. pizzacılarla yarıştırıyorlar.
 • yerel bir marka olarak bilinirliklerini arttırmak gibi gayretleri varsa şayet nacizhane birkac tavsiyeye ihtiyacı olan pizzacı. en onemlisi malzeme kalitesi. bu fiyatlarda hizmet sunan bir pizzacının kullandığı sucuklarının yüzde yüz dana olması beklenir. tavuk ya da karisik turevlerden uretilmis sucuk ve/veya benzer malzemeler kullanan bir pizzacının italya'da yeme hissi verme hedefi malesef slogandan ote bir anlam tasimaz. bununla birlikte gercekten de oyle bir hedefiniz varsa pizzayla birlikte ketcap ve mayonez servis etmezsiziniz. son olarak kuresel dusun yerel davran mottosundan hareketle tas firinlarin kullanilmasi yiyecegimiz pizzanin iddia edildigi gibi unutulmamasi icin onemli bir farklilik saglar. yoksa dogalgaz ile calisan bir firinda pisirilen pizzanin farklilik yaratmasi elbette beklenemez.
 • samsun piazza avm ye de bir şube açmış pizzacı.
 • domino's pizza ile rakip olmaya çalışıyorlar ve bunu da kısmen başarıyorlar. yerel bir işletme için güzel bir vizyonları var. sanırım bir iki yıl içinde tüm türkiye'ye isim hakkı vererek yayılacaklar. umarım standardı koruyabilirler.