şükela:  tümü | bugün
  • yürüyen aksam ve mekanik konusunda aşmış ürünleri bulunan bisiklet parçaları üreticisi...
  • özellikle egg beater diye tabir edilen spd pedalları ile hafiflik delisi bisiklet severlere hitap eden firma. işlevsellik ve rijitlik konusunda ne kadar başarılı oldukları tartışılır.

http://www.crankbrothers.com/
  • 4 tarafli kullanilabilen yimirta cirpici pedallari ile kilitli pedal sisteminde islevsellik yonunden de basarili atilimlar gerceklestirmis firma. eggbeater ti hafif oldugu kadar tuzlu olsa da egg beater c veya egg beater sl modelleri fiyat/performans acisindan tavsiye edilebilir. ayrica bagimlilik yapma potansiyeli mevcuttur .
  • ürünleri dizayn açısından aşmıştır. bende power pump alloy var, iyi hoş güzel ama faydası düşük. çift uçlu, yani hem ince lastik hemde kalın lastik sübapları için uygun, basınç göstergesi de var, lakin çok kullanışlı değil veya ben beceremedim. unutmadan ekleyeyim fiyat olarak biraz tuzlu, yani maliyet/kazanç yaparsanız lüzumsuz. kesin ben beceremedim canım pompalamayı (halen lastikten bahsediyorum:)...
  • tamir setlerinin fiyatları tuzludur ama parasını hak eder. ömürlüktür, her bisiklet kullanıcının çantasında olmalıdır.
  • stamp 3 macaskill edition kalp ben.