şükela:  tümü | bugün
  • zengin singapurlu bir adamin filmi gibi birsey.
  • captain marvel öncesi gemma chan’in kendini herkese aşık ettiği film.
  • filmin gişe başarısı (anlık) çok konuşuluyor ecnebi medyada. the meg'i, mission impossible'ı devirdi rakamlar... pek tercih ettiğim bir tür değil ama dikkatimi çekti bakalım.

imdb
  • buralar acaip degerlenecek benden soylemesi. amerikada henuz gosterine girdi, avrupada ise bu hafta. tr’ye gelecek mi belli degil tarih yok ama bu kadar giseleri alt ust eden bir filme hele de zengin yakisikli erkek fakir kiz temali filmi turk sinemalari es gecmeyecektir.

ayrica;

henry golding

malezya kokenli, ingilterede buyumus sahis. boyu posu masallah diyorum yani. gulusu ayri guzel. kuafor ciragi iken malezyaya gidip talk showcu olmaya karar veriyor. ardindan aklinda aktorluk hic yokken bu filmde basrol oynuyor. bazi insanlarin yildizi gercekten cok parlak. biz olsak kuaforde hala ciraktik.

neyse ne diyorduk, romantik komedi tadinda popcorn film. izlenir.

sadece traili 17 milyon izlenmis,

https://youtu.be/zq-yx-5bas0

edit: hollywood’da 25 yil sonra ilk kez tamami asyalilardan olusan bir film olmus kendisi.
  • dun izledim, cok begendim. film mutlu bitiyor, masal gibi bir film. esas kiz cok sirin. filmin sonuna dogru esas kiz ile elemanin annesi okeye benzer bir oyun oynuyor. bilen varsa yesillendirsin.