şükela:  tümü | bugün
 • sennheiser cx300 e gore baslari daha iyi verdigi iddia edilen kulakliktir forumlardan edindigim bilgilere bakilirsa. dahasi, cx300 orta frekanslarda daha tatminkar sonuclar vermek* ve ses basinc seviyesi konusunda 112db yle 106db lik ep 630 un bir adim onunde olmakla birlikte ep 630 dan 15-20 lira fazla etiket fiyatina sahip turkiye piyasasinda. ozetle cx300 un belli konulardaki ustunluklerine ragmen iyi baslar ve uygun fiyat creative ep 630 u cazip kilan onemli faktorler.
 • yapısı itibariyle sennheiser cx 300' e çok benzeyen, biraz daha bass ağırlıklı ve de cx300' den bir miktar daha ucuz olan kulakiçi kulaklık.
 • sennheiser cx300 e gore basları daha iyi veren kulaklıktır. ses izolasyonu çok iyi olmamakla birlikte fiyat performans açısından piyasadaki en iyi kulaklıktır.
 • beyaz ve siyah renkte üretilen, creative zen vision m ile birlikte kullandığım kadarıyla söyleyebilirim ki oldukça başarılı ve fiyatına göre üstün özelliklere sahip bir kulaklıktır.

  ayrıca paket içeriği olarak içinden 3 adet silikon uç çıkmaktadır, kulağınızın içine göre...
 • daha önce herhangibir kulakiçi kulaklık kullanmamamın etkisiyle mi bilinmez zangır zangır bass verdiğine şahit olduğum şirin kulaklığım benzeri sennheiser cx 300'ü piyasada 85 ytl'den aşağa bulamazken kendisini 40 ytl'ye rahatlıkla bulabiliyorsunuz. fiyat performans olarak kaçırılmaması gereken mp3 player rakıysa peynir, kavun olabilecek kulaklık.
 • her yerde sennheiser cx 300 ile karşılaştırılan ve genel kanı olarak sennheiser'ın mid'i, creative'nin bas'ı iyi denilen kulaklık. bana göre ise mid'lerinde ve tiz'lerinde herhangi bir kısıklık veya denge sorunu yok. bas'ı da fazla olmasına karşın diğer sesleri ve vokali bastırmıyor. ama yine de bu bas bana fazla diyenler equalizer ayarlarından kıssınlar. her şekilde 40-50 ytl'ye göre iyi bir kulaklık.
 • 6 ay boyunca ipod'u kendi kulaklığıyla kullandıktan sonra "sikerim lan böyle aşkın ızdırabını" diyip aldığım ve o güne kadar ipod'da 32kbps kalitede müzik dinlediğimi kulağıma sokmuş kulaklık. sennheiser cx300'ü e bir müddet kullandım fakat bundan aldığım kadar kaliteli bir ses alamadım. alın, aldırın, sevin, sevdirin. "olm aypod almışsın onun kulaklığını kullanıp atsana havanı ne bu siyah siyah" diyenlere de ipod'unuzun kulaklığını verin.
 • bir kaç ay önce aldığım ama beğenmeyerek bir kenara attığım kulaklık.yeniden keşfetmem ise forumlarda bir elemanın adaptörü değiştirmeyi dene önerisiyle olmuştur.eğer verim alamıyorsanız diğer adaptörleri mutlaka deneyin.düzgün takıp takmadığınızı test etmek istiyorsanız konuştuğunuzu dinlemeye çalışın,duyabiliyorsanız iyi takamamışsınız demektir.
 • hepsiburada'dan 55 lira gibi bir fiyata alınabilen, şu ana kadar kullandığım kulaklıklar arasında açık ara farkla en iyi sesi veren kulaklık. basları ve tizleri gerçekten de çok sağlam veriyor. sanki kocaman bir kulaklık takıyormuşçasına da sesi yalıtıp sağlam sesleri size sunabiliyor.
 • hayır şu senheisser (c300 filan değil, m200dür olsa olsa, kulak dışında) bozulmuyor ki bundan bir tane alıp kırk yıllık creative nomad muvo üzerinde deneyelim. adından da anlaşılabileceği, creative cihazlar üzerinde pek kafiyeli duracak yapıt.