şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: #82957167)
  • influencerlara ödemelerini 15 günde veren site. yanlış anlayıp adam da oradan kazanıyor demeyin. hem %20 komisyonunu alıyor hem de 15 gün paranızı işletiyor.

ücretleri ulakla yolladıklarından şüpheleniyorum.

edit: 15 iş günü sonraki ilk cumaymış. yuh!

uzaklardan gelen bir edit daha: canlı yardıma işimiz düştü, çevrimiçi yetkili bulmak mümkün değil de mesaj bıraktım 5 saattir dönüş yok. asgari ücretten bir üniversite genci de mi koyamadınız oraya arkadaş?
  • dünyadaki örneklerine bakıldığında gereksiz ve saçma bir oluşum.
  • staj değerlendirme hakkında bir geridönüş bile yapmamışlardır... yazılımlarıını vs baktım çok ilkel duruyor. burayı kullanan influencerlar adına üzlüyorum.
    staj değerlendirme süreci aylarca süren tuhaf şirket görünümlü kobi den hallice founder community. instagram fotolarına bakınca yakınen tanıdığım ve okulumdan mezun 2 influencer ile çalıştıklarını dahil gördüm. fakat stajyer ilanı açtığı halde bir geri-dönüş yapmayı çok gören; insanların vaktini çalan bir oluşumdur.. aslında burak güngör'e anlatıp video çektirmelik bir şey. bekliyorum bakalım dönecekler mi yoksa ayak yapmaya devam mı edecekler.... neyse 1-2 hafta daha geçsin bir entry açıp karalarım... madem niyetiniz yok görüşmede olumlu konuşmanız da çok çelişkili yani umut niye verip insanların vaktini çalıyorsunuz...