şükela:  tümü | bugün
 • 15 ocak'ta piyasaya çıkacak olan yeni bir token. şu an ön talep toplama aşamasında ve 1 ethereum'a 5000 adet cs veriyorlar. daha basit şekilde söylersek 20 dolara 180 adet credits aldım mesela.

  her zamanki gibi, yatırım tavsiyesi değildir ancak çok değerlenme ihtimali mevcuttur. neden?

  çünkü bitcoin saniyede 7 aktarım (transaction) yapabiliyor, ethereum 300 yapabiliyor; credits ise saniyede 1.000.000, evet yanlış duymadınız, bir milyon aktarım yapabiliyor. bu hız mutlaka ilgi görecektir. ayrıca, gönderim ücreti bitcoinde ortalama 10 dolar, ethereumda 0.5 dolarken credits'te 0.001 dolar. bu ücretleme de ilgi görecektir.

  daha detaylı incelemek isteyen olursa: https://credits.com/en
 • 3 milyon usd'lik yatırım toplama hedefinin son 1 milyon usd'lik kısmına 9 saat içinde ulaşmış initial coin offer (ico)'dır. pre-ico safhasını kapattılar.

  white paper: https://credits.com/…hnicalwhitepapercreditseng.pdf

  technical paper: https://credits.com/…ent/docs/technicalpapereng.pdf

  amaçladıkları şey piyasada şimdiye kadar görülmemiş hızlı ve ucuz transaction. pr kısmı da yürürse değerlenir.

  yatırım tavsiyesidir: yatırımınızın kararı ve getirecek sonuçlar sizin kendi sorumluluğunuzdur, ben iyi olacağını düşünüyorum.

  edit: ico safhası ocak-şubat 2018'de. şubat 2018'de de borsalara açılmayı planlıyorlar.

  twitter: https://twitter.com/creditscom
 • şubat ayında gerçekleşecek ıco'su için whitelist'ine adımı yazdırdığım token.
 • kısa sürede 30 milyon dolar topladığı ico'su sonrası hakkında iki çift kelam etmek gerek.

  vaat ettiği yüksek hız, düşük ücret ve akıllı kontrat sisteminin credits'i belli bir süre içinde rahatça ilk 50'ye hatta ilk 20'ye taşıyacağına kesin gözüyle bakıyordum. ancak ico başlamadan hemen önce yayınlanan alpha'sına baktığımızda bir hayal kırıklığıyla karşılaştık; bazı sakat noktalar vardı. bu da credits'in o parlak geleceği hakkında şüphe oluşturdu. bazılarına göre credits'in gözden düşmesi için henüz yeterli şartlar oluşmuş değil. bence de öyle, hâlâ gelecek vaat ediyor ancak şimdi "fiyatı kesin uçacak" diyemiyorum. bekleyip görelim. yatırım tavsiyesi değildir.
 • 2018'in bomba coinlerinden. temmuz ağustos gibi fiyatı 10-15 $ aralığına gelecek. yatırım tavsiyesidir. tavsiyeye uymak veya uymamak sizin kararınız. sonra kaçırdım tüh demeyiniz.
 • kriptoparalar hakkındaki fikirlerine çok önem verdiğim dostum raiturk, credits için ciddi ciddi ethereum'un rakibi diyor.
 • borsaya çıkışının 2nci gününde fiyatı 3 katına çıkan koin
 • çılgın atıyor
 • yüzleri güldürmüştür, vaatleri gerçekleşirse daha da çok güldürecek gibi durmaktadır.
 • hani bazı kripto paralar için "ulan zamanında şundan 500 tane alıp bi' kenara koysaydık şimdi evi-arabayı almıştık" deriz ya, işte o coin bu coin ve zamanında alsaydık dediğimiz zaman bu zaman. daha 3 gün önce piyasaya çıktı ve henüz 1 doların altında. vaat ettikleri hız milyonlarla ölçülüyor ancak şu an 200 bin seviyelerinde. henüz dediğim seviye kripto para aleminde devrim. o yüzden daha fazla geç kalmayın ve alıp yıl sonuna kadar unutun.

  resmi türkçe telegram sayfasını da takipte kalmanızda fayda var. https://t.me/creditsturkey