• 100k tane airdropa katilmisligim var.

bunu kaçırmışım iyi mi.
  • 15 ocak'ta piyasaya çıkacak olan yeni bir token. şu an ön talep toplama aşamasında ve 1 ethereum'a 5000 adet cs veriyorlar. daha basit şekilde söylersek 20 dolara 180 adet credits aldım mesela.

her zamanki gibi, yatırım tavsiyesi değildir ancak çok değerlenme ihtimali mevcuttur. neden?

çünkü bitcoin saniyede 7 aktarım (transaction) yapabiliyor, ethereum 300 yapabiliyor; credits ise saniyede 1.000.000, evet yanlış duymadınız, bir milyon aktarım yapabiliyor. bu hız mutlaka ilgi görecektir. ayrıca, gönderim ücreti bitcoinde ortalama 10 dolar, ethereumda 0.5 dolarken credits'te 0.001 dolar. bu ücretleme de ilgi görecektir.

daha detaylı incelemek isteyen olursa: https://credits.com/en
  • şubat ayında gerçekleşecek ıco'su için whitelist'ine adımı yazdırdığım token.
  • evet artık kendi blockchainine sahip olduğu için bir token değil coindir.
    12 nisanda sabırsızlıkla beklenen public speed testlerini gerçekleştireceklerini anons ettiler. eğer test sonuçları beklendiği gibi olumlu olursa buralar yeşillenir.
    ön sıralardan yerimi aldım.
    tavsiye mi? tabiki hayır *
  • çılgın atıyor
  • başlığın credits şimdilik token haziran sonrası coin olarak değiştirilmesi daha sağlıklı olacaktır.

haziran 15-16 gibi mainnete geçişlerinin olacağına dair bilgi yol haritalarında mevcut ama halk satışını 2 ay erteleyen, beta sürümü de yaklaşık 2 ay erteleyen ekibin mainnet'i de en az 2 ay erteleceğini düşünüyorum. şu zaman sorunları olmasa aslında ekipleri çok iyi ama bakalım neler yaşanacak 2-3 yıllık süreçte hep birlikte izleyeceğiz.
  • yüzleri güldürmüştür, vaatleri gerçekleşirse daha da çok güldürecek gibi durmaktadır.
  • bu proje beni çok heyecanlandırıyor lakin ceo' sunun youtube interview' ın daki ingilizce katliamı ve konuşamaması düşündürürken üzüyor. youtube link
  • mainnet diye diye millete kakaladılar coinleri en son entry 2018 de atılmış gören varsa uzak dursun ponzi
  • sonunda açık kaynak kodlarını paylaşan blockchain projesi. kodlara gelecek yorumlara göre bir miktar yatırım yapılabilir.
hesabın var mı? giriş yap