şükela:  tümü | bugün
  • ispanyolca'da bence anlamında kullanılan şimdiki zaman çekimli fiil.

(bkz: yo creo)
    (bkz: i think)
  • bir saat markası.
  • bu kadar illet bir çizim programı görmedim. hayır zorunuz ne onu anlamıyorum, daha basit olabilirken neden zorlaştırıyorsunuz. solidworks, autocad inventor, siemens nx ve solid edge gibi çeşitli yazılımlarla deneyimim var ama bu gerçekten içlerinde ki en işe yaramazı ve aynı zamanda en ucuzu.

(bkz: uzak durun)
  • parametrik modellemenin atası olan pro engineer ın yeni ismi. yeteri kadar öğrenildiğinde çok güçlü bir programdır. özellikle iskelet modülü (bkz: advanced assembly extension) kullanılarak çok karmaşık parametrik modeller oluşturulabilir.
    piyasada diğer rakipleri kadar yaygın olmasa da, birçok büyük firma tarafından kullanılmaktadır.
  • ptc creo programında ulaşmak istediğiniz işlem için birçok komut girersiniz. ayrıca sheet metal eklentisini kullanarak lazer kesime üretilmesini istediğiniz parçaları verecek olursanız birçok kez kontrol etmeniz gerekir. açılım resminde onlarca hata olmakta, büküm yerlerini bile doğru vermemektedir.
  • parametric 4.0 versiyonu için standart ayarları tam bir fecaat olan, o ayarları ayarlayan kişinin ne tür bir ruh hastası olduğunu merak ettiğim program. üst sürümlerde de bu şekilde ise cad öğrenmek için iyi bir program olmadığını net söyleyebilirim. dimension atamak istiyorum illa kendi açtığı saçma dimensionları vermeni istiyor. ulan 2 nokta seçiyorum arasına verelim yok veremezsin. bir şekilde bir yere verdiysen de kitlenmiyor verdiğin dimension. böyle saçma ayar mı olur ? bu ayarları değiştirmek için varsa bir bilen kafayı yemeden yardıma muhtacım.