şükela:  tümü | bugün
  • hondanın nisan 2017 tarihinde satışa sunacağı karizmatik motosikleti. crf 250den farkına bakacak olursak abs, güzel bir far tasarımı, daha büyük depo ve bu özelliklerinde katkısının bulunduğu artmış ağırlığı.
    uzun zamandır hayalim olan crf 250yi alacakken fikrimin değişmesine sebep oldu.
  • honda'nın 2017 yılında satışa başlayacağı crf 250'nin yeni modeli. büyüyen depo hacmi, yeni far dizaynı ve rüzgarlığı ile dikkat çekiyor.
  • honda yine lastik değiştirmemiz gerektiği adetini bozmamıştır. amk sıfır km motora ortalama 23 bin verdiğin yetmiyor gibi bide bunla uğraş.

hondanın dış mihrak olduğunu düşünüyorum artık
  • ehliyet kursuna yazılırken almayı düşündüğüm ancak her geçen gün ulaşılmaz olan hondanın asimetrik şeyleri seven insanlar için tasarladığı tatlı bir motosiklet az yakan her yola gelen tarz bir motor test sürüşünde ankara trafiğinde araçların arasından geçerken ciddi rüzgar tokadı yiyen bir motor olsa da bence alışkanlık yapan bir alet lastik değiştirmekte fayda var hem motor hem lastik titreşimi bir noktada dayanılmaz olabiliyor.
    selesini beğenmeyenler var ancak ben bisikletle 100 150 km arası yol yaptığım için motor selesi bana kanepe gibi geliyor.
    30000 tl ye yaklaşan fiyatıyla suzuki v-strom 250 ile denk hale gelmiştir.
  • yaklaşık 1 aydır kullandığım tatlı motor. önceki motorum bajaj pulsar 200ns'ydi.

motorun sesi ve titreşimi çok güzel. 250'lik bir motora göre bana kuvvetli geldi. devir yükselişi oldukça dengeli. birden pat diye 7 bin 8 bin devirlere çıkmıyorsunuz.

arazi motoru olmasından dolayı tekerler ince ve gidon bir tık yukarıda. commuter veya naked motorlara göre epey fark ediyor. tekerin inceliği manevralarda oldukça hissediliyor. yatma meraklıları dikkat etmeli.

uzun yol motoru değil. commuter'lara göre epey fark gördüm. hem sele, hem oturuş pozisyonu olarak, hele ki boyunuz 1.80'in altındaysa cross bir motor epey yorucu olacaktır. 1 2 saatlik sürüş motoru diyebilirim.

yakıt tüketimi için oldukça verimli diyorlar. benim kullanım tarzıma göre bir depo (9.5 lt) ile 200 230 km arası yol alabilirim gibi geliyor (daha ilk depo bitmedi). bakalım, yeni yolcukuluklara çıktıkça göreceğiz.