şükela:  tümü | bugün
  • bir facebook oyunu.dedektif gibi cinayet davalarını çözüyorsunuz.
  • son günlerde facebooka girme sebebim. yine öf kim istek yollamış derken yanlışlıka tıkladım ama guzel oyun. obje bulma, gizemli olaylar vs. seviyorsanız bir bakın.
  • gün içerisinde 2-3 kere facebook'a girme sebebim. olay örgüsü eğlenceli ve diyalogları komik olan nesne bulmalı oyun.
  • kelime bilgisini ilerleten bir dikkat ve dedektiflik oyunu.

yılışık jones ya da bu oyunu oynayan başka arkadaşlarınızla davadan davaya koşuyor, smartass zanlıları gözaltına alıp sorguluyorsunuz, tabi ki kazanması hiç de kolay olmayan 1 yıldız karşılığında...
  • facebookta gelen oyun bildirimlerine uyuz olurken beni de uyuz edenler grubuna sokan oyun. hızla artan bir oynayan kitlesi var domino etkisi adeta.
  • yenice oynamaya başladığım oyun. enerji çabuk tükendiği için, saatlerce oyunu oynamak mümkün değil. ama evet sürekli arkadaslardan istek geliyor, yok enerji gönder yok bilmem ne... onun dışında güzel
  • bilgisayar fanini costurmayan nadir oyunlardandir, sessiz sakin oynayabilirsiniz. hirs yapip butun case'lerde birinciligi ele gecirdim. daha uzun sure oynama imkani olsa keske, soyle oturdum mu 15-20 dakika bari oynayabilsem. hayalimdeki meslegi yapiyorum bi yerde.
    (bkz: forensic science)
  • grup sayfasında paylaşılan level up ve rank upları alıyorsunuz. ordan add me addd mmmeeee diye ağlayan insanları arkadaş olarak ekliyorsunuz, tavsiyem i'm a daily player diyenleri ekleyin.

ordan insanlar birbiriyle konuşabiliyor, yorumlaşıyor falan.
    geçen ecnebinin biri gitmiş oyun artık sıktı 4 milyon yapmak çok zor, günde sadece 110 enerji veriyorsunuz oyun güncellenmeli falan yazmış 4 bin kişi beğenmiş yorumu.
    ben de heves ettim gittim, günde 3 level up 1 rank up çok az, sanırım yakında bıktıracak oyun falan yazdım, bir allahın kulu beğenmedi.

artık kart göndermiyorum -_-
  • facebook üzerinden oynanan, dedektif rolünde olduğunuz gizli nesneleri bulma oyunu. ilgi çekmesinin nedeni, cinayetin kimin işlediğini çok da zor olmayan bölümlerde bulmaya çalışmamızdır.
  • diğer oyuncularla pişti olmayı soyunarak protesto ettiğim facebook oyunu.