şükela:  tümü | bugün soru sor
 • altın dönem, 60'lar amerika'sında geçecek, woody allen dizisi.

  30 eylül'de başlaması planlanan serinin başrolünde allen'ın kendisi, miley cyrus ve elaine may olacak.
  iyi komedinin bizi beklediğini varsayarken, ikinci sezonunun çekilmeyecek olması konusunda ne düşünmem gerektiğine henüz karar veremedim.

  crisis in six scenes season 1 – sneak peek
 • 60’lı yıllarda amerika’nın çalkantılı zamanlarında geçen ve gelen konukları yüzünden hayatları alt üst olan orta sınıfa mensup bir ailenin hikayesi anlatan komedi dizisi. 30 eylül de başlayacak.

  woddy allen'e son bahar çok yakışır.
 • trailer'ı yayınlanmış.
  link
 • nedense pek iyi elestiriler almayan dizi. ben bayila bayila izledim, woody allen bugunlerde amerikada donen politika muhabbetlerin aynisinin nasil 60larda dondugunu alttan alttan verirken ayni zamanda cok eglenceli bir film/mini dizi yaratmis.
 • woody allen ikili ilişkilerdeki dinamikleri yalamış yutmuş bir adam ve bu dizide de bunu çok güzel bir şekilde veriyor.

  ama her şey o kadar woody allen'ce ki, yeni hiçbir şey yok.

  ha izlerken cidden eğlendim. dediğim gibi kendisi bu işin kitabını yazar; hatta milyon kere yazar ve hepsini de çok satar evet. ama klişeden asla kurtulamaz.
 • 5. bölümün başında terapiye gelen çiftten kadın olanın talebine bayıldım. aralarında yaptıkları pazarlığa bayıldım. kay'in önerdiği çözüme bayıldım. çok uzun zamandır bu kadar kahkaha attığımı hatırlamıyorum.
 • uzun zamandır izlediğim en keyifli şeydi.

  woody allen sevenlerin bayılacağı bir mini dizi. yeni bir şey yok bilmem ne falan gibi yorumlar saçma geliyor bana. adamın bildiği ve inanılmaz başarılı olduğu bir bağlam ve açı var. çatır çatır da yapmış. ilişkiler, konuşmalar, histerik komik krizler inanılmaz eğlenceli ve aynı zamanda da gerçekti. allen'ın oynadığı karakter zaten gram yoruma tabi tutulamaz. adam efsane oynamış. gerçekten o kadar paranoyak olduğunu düşünmeye başladım, çünkü bu kadar paranoyak olmayan bir insanın bu kadar efsane bir iş çıkarmasına inanamıyorum. eşi kay, kitap kulüpleri, yaşlı teyzelerin inanılmaz keyifli sohbetleri, seanslardaki sohbetler kahkaha attırıyor. miley cyrus bile sinirimi bozmadı. o derece güzel. yorum morum okumadan direkt dalın içine. inanılmaz keyifli ve komik.
 • woody allencılar için muhteşem bir mini dizi. bu kadar çabuk bitmesi üzdü.

  miley cyrus gördüğümde önyargılı yaklaşmış olsam da bence olmuş.

  yaşlanınca kitap kulübündeki teyzeler gibi arkadaşlarım olsun istiyorum, evet.
 • 2. bölümüne erişim sağlayamıyorum. bilen birileri varsa mesaj atabilir mi lütfen?

  çok konuşan bir yönetmenin televizyon için çektiği mini ve keyifli bir dizi.
 • tadı damakta kalan tek sezonluk woody allen dizisi. 60'lar amerikasının politik/apolitik tiplerini müthiş esprili birbakış açısıyla bir araya getiriyor. yüzde sürekli bir tebessümle bir çırpıda izlenip bitiveriyor.

  ve her şeyin ötesinde en muhteşem dokunuşu da müzikleri yapıyor, 50ler ve 60'larda caz denince akla gelen kim ve hangi şarkı varsa dizinin bir yerinde sahneye cuk oturmuş bir şekilde duyuluyor.