şükela:  tümü | bugün
16 entry daha
 • dizi evreninde 5 part ile biten seri.

  --- spoiler ---

  tüm evrenler birleşti.

  ee şimdi kopyalar nerede ? örnek veriyorum; earth-1'de adrian chase prometheus ama earth-2'de green arrow. veya hemen her evrendeki lex luthor farklı. tüm evrenler birleştiyse her evrendeki lex'lerin bir arada olması gerekiyor, hatta tüm süpermenlerin de bir arada olması gerekiyor.

  bakalım nasıl devam edecekler.
  --- spoiler ---
 • --- spoiler ---

  gün itibarı ile sonlanan, oliver queen'e veda ettiğimiz çizgi roman uyarlaması 5 bölümlük seri. açıkçası bana göre justice league filmlerinden daha iyiydi. tek merak ettiğim şey, arrowverse'ü başlatan green arrow(oliver queen) olmadan arrowverse'ü nasıl devam ettirecekleri. eski tadı vereceğini sanmıyorum. üzüldüğüm kısımlardan biri de oliver queen'i o meşhur sakalı ile göremeyecek olmamız.

  --- spoiler ---
 • son bölümde justice league filminindeki the flah'ı göstermiş ve kısa süreliğine de olsa sinema dünyasını da hikayesinin içine alarak crossover epikleşmiştir. en son sahneyi titans, swamp thing, doom patrol, stargirl, green lantern* sahneleriyle süsleyip earth prime'ın justice league'inin kuruluşunu gerçekleştirerek nokta koymaları gerçekten harikaydı.

  işin teknik kısmına girersek, oyunculuk ve efektler kötü sayılırdı. ancak, böylesine geniş bir hikayayeyi bence başarıyla işlediler. en azından sinema filminden daha iyi iş çıkardı.

  yukarıda birisi kopyaları sormuş. bence kopyalar yine kendi dünyalarında. bu dünya ise sıfırdan yeni bir dünya ve adı da earth prime. yani, oliver sevdiklerini ayrı yeni bir dünyada birleştirdi. justice league*için böyle bir şeyi yapmak zorundaydılar.
4 entry daha