şükela:  tümü | bugün
 • herhalde ilk filmdeki en akılda kalan kötü adam olduğundan charlies angelsin devamında da yer alması sözkonusudur. *
 • creepy thin man, küçükken back to the future izlerken onun aslında büyük olduğunu sanıp üzülürdüm çünkü martyi ne kadar sevsem de ilk ona aşık olmuştum*.. en çok ben sevdiğim için kendisini, sonra beni anlattığı için, herşeyi istediğim için, daha güzeli yapılamayacağı için, hediye edildiği için scarlingin crispin glover ını da söyleyebilirim.. (bkz: sweetheart dealer)
  they don't love you anymore
  blood trails blackmails
  leave a light on
  and put a key in the back door
  yeah they're laughing at you
  they're not laughing with you
  it's another guilt slip
  on my freudian trip
  and i think the jokes on me
  bad seeds grow weeds
  crispin glover
  i wish you were on my tv
  girl bruise sad news
  on her birthday
  turn the channel and you''ll see
  that they're laughing at us
  they're not laughing with us
  and i think the jokes on me
  just another guilt slip
  on my freudian trip
  as we choke on the irony
  yeah they're laughing at us
  they're not laughing with us
  and god damn the jokes on me
  just another drug slip
  on my pagan field trip
  are you saint or celebrity?

  crispin glover save us all
 • 1989 yılında the big problem does not = the solution. the solution = let it be isimli bir albüm çıkaran, son 7 yılını, down sendromlu çocukları oynattığı "what is it?" isimli bir film çekmekle geçirmiş olan bir "ince adam", araştırma konusu.
 • back to the future serisinin ikicisinde yer almayı kabul etmediği için, muhteşem oyunculuğuna rağmen kendisine kırgın olduğum oyuncu. ezik ve deli rollerine daha yakışanını görmedim. sanırım üzerine yapışan bu durumdan artık rahatsız olmalı ki bttf 2'de yer almadı. wild at heart'ta oynadığı karakter ile gene unutulmazlar arasında...
 • robert zemeckis'le uzun bir aradan sonra tekrar buluşacağı beowulf filminin çekimlerine başlamış olan, 1961 doğumlu michael j fox'un 1964 doğumlu babası, iyi aktör...
 • evlatlık pandamın adı, kime neye sevgi duyacağımı şaşırdığımın, kedili kadınlığın ilk adımlarını attığımın da ele güne kanıtıdır. hatta başlamışken kim durdurur beni; babası da hakikaten crispin glover evde juniour diye sesleniyoruz kendisine.
 • şöyle bir şey çıktı önüme... hem tiksindim, hem sevdim...
  http://www.youtube.com/watch?v=vbciac03ycq&eurl=
 • o buyuk patlamayi yapamamasinda oyunculugu ne kadar etkilidir bilmiyorum, zira back to the future disinda cok bir filmini izlemedim kendisinin, fakat acgozlulugu etkili olmus olabilir. zira back to the future 2 icin hemen hemen butun ekip geri donmeyi kabul etmisken kendisi astronomik isteklerde bulunmus, detayli bir sekilde aciklanmasa da michael j. fox'a verilenlerin yaninda bir de ona bile verilmeyen seyleri talep etmis. haliyle kendisine yeniden dusunmesi icin 2 hafta daha verilmis ama inadim inat abimiz kararindan vazgecmemis tabi. ayni acgozlulugu kariyeri boyunca koruduysa kim kendisiyle calisir bilmiyorum.
 • piskopat rolune en çok yakışanlardan biri. aşırı ihtiraslı asil bi bakışı var. ayrıyetten gençken gaspard ulliel (hannibal rising)' ye benzediğini düşündüğüm oyuncu.ihtiraslı bakışlar için bir diğer oyuncu (bkz: joaquin phoenix)
 • 9 adlı animasyonda 6'yı seslendiren aktör.

hesabın var mı? giriş yap