• ermenistan'ın başkenti erivan'da büyük bir mağaza açan ve şehrin çeşitli yerlerinde billboardlarda reklamı bulunan malatyalı akdaşların bir firmasıdır. ayrıca kenan ışık'ın kim 500 milyar ister'de giydiği takım elbisenin üreticisidir.
  • sahibi silahli saldirida oldurulmus firma.
  • 6 al 3 öde 8 al yarisini öde gibi ilginç kampanyalar yapan, ve bu kampanyalarin birine kanip alisveris yaptigim giyim markasi. yaptik yapmasina ama aldiğimiz hersey istisnasiz dandik cikti.

ikinci tanim: dandik giyim mallari üreten giyim markasi. ne kumaslarinda is var ne dikislerinde iş var ne de modellerinde iş var. bir daha bedava verseler almam giymem...
  • müthiş gömlekler üreten giyim mağazası.
  • (bkz: reserved)
  • kesinlikle gömlek alınmaması gereken firma. iki tane gömlek aldım eve geldim bakmadan yıkadım önce. çamaşır makinesinden bir çıkardım ki o da ne! gömlek yırtık! arkasında kocaman bir yırtık var. sadece bunla kalsa iyi, yakasını da ters dikmişler. terse katlanıyor bildiğin.

şimdi kurutuyorum yarın götüreceğim bakalım ne diyecekler. her durumda asla gömlek alınmaması gerektiğini anlamış olduk.
  • akda$ group'un turkiye'nin belli ba$li bircok noktasinda kar$ila$abileceginiz giyim markasi.

(bkz: http://www.crispino.com.tr/)
  • merkezi taşdelen'de olan ve 2012 yılı mart ayında 2001 yılında kurulmuş inşaat firması olan gültekin grup'un kurucusu olan ali rıza gültekin tarafından satın alınan giyim firmasıdır.
  • bu aralar yeni bir yapılanma içinde olan giyim firması. zira yaklaşık 7-8 aydır bocalıyorlar. 3-5 ay içinde kendilerini toparlayıp, piyasada güçlü bir hal alabilirler.
  • çok kaliteli ve süper italyan kesimli takım elbiseler üreten firma.

ayrıca slim fit gömlekleri de çok güzel.
hesabın var mı? giriş yap