• biraz önce sipariş vermek için kfc sipariş hattını aradığımda kaldırılıdığını öğrendiğim ürün.

yerine benzer birşey koymayı da gerekli görmemişler.

madem menüde böyle majör bir değişiklik yapılıyor bununla ilgili doğru düzgün bir bilgilendirme yapmak herhalde kurumsal olan ve müşterisine saygı duyan herhangi bir firmanın yapacağı en basit şeydir ancak bunu bile akıl edemiyorlarsa akılları nerelerine sürmeye yetmiyor buyursunlar kendileri açıklasınlar.

ben tam parça kemiksiz tavuk yemek istiyorum, ancak kfc'de yok. tadını beğenmediğim nuggetları, eşşek kadar ekmekli ciabattayı ve kemikli ürünleri de yemeyi sevmediğimden kfc ile olan alışverişi bitirmiş bulunuyorum.

bu arada harbiden neden kaldırdınız kardeşim bu crispy stripsi, kötü bir durum varsa söyleyin de bilelim doktora gidelim bunca zamandır yiyoruz be.
  • kfc'nin en doğru düzgün tavuk ürünüyken kaldırılması çok tuhaf olan şey. yazık lan...
  • yazıklar olsun dediğim duruma konu olmuş üründür.

ne oldu arkadaş battı mı crispy strips ?

neden kaldırıyorsun yahu, bir köşede kalsın yiyen yesin.

ben bu ülkeyi anlamıyorum arkadaş, adam ürünü komple kaldırıyor. sanki sıfır satıyor.

yüzde bilmemkaçı düşünürken bunu alıp yiyen insanları nasıl düşünmezsin arkadaşım !
  • geri gelmiştir.

(bkz: nooldu)
  • (bkz: olsa da yesek)
  • köri çok yakışmaktadır bu kıtır şeritlere. şöyle kemiksiz, bol baharatlı, acılı löp et. şapırt...
  • kfc restoranlarinda yenebilen her restoranda bulunamayabilen turden, kentucky'de yenebilecek en lezzetli $ey.. zinger'i direk ikinci siraya firlatmi$tir.. yaninda biscuit de aliniz..
  • artık tarih olmuş kfc menüsüdür.
  • çıktığı günden beri gün geçtikçe küçülmüş ve artık malesef minnacık olmuş çıtır tavuk parçalarıdır. *
  • sözlüğün favori gıdalarından birisi olmamasıyla beni şaşırtmıştır. emin misiniz?
hesabın var mı? giriş yap