şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: fortuna düsseldorf) formasi giyen ekvador milli takiminin defans oyuncusu. 15 agustos 1994 doğumlu ve gelecek vaad eden yeteneklerden birisi.
  • 1. fc nürnberg'e transfer olmuştur.
  • cristian leonel ramírez zambrano. 1994 doğumlu ekvadorlu milli futbolcu.
    sol bek mevkiinde oynuyor.
    2017 ocak ayından beri fk krasnodar formasını terletiyor.
  • umarım jesus ali ve çılgın çocuk ismail'i aratmaz bizlere.

yeni sol bek hayırlı olsun.
  • az önce instagram'da sabiha gökçen havalimanına geleceğine dair fotoğraf paylaşmış sol bek. transfer olur mu bilemem ama krasnodar - fenerbahçe maçlarında epey iyi oynamıştı.

edit: gelmiş bile. fenerbahçe için geldiği rivayetleri var. kokusu çıkar.
  • hasan ali'den kötü olamayacağını düşündüğüm için beni heyecanlandıran krosnadar'ın sol beki.
  • ne kadar kötü olabilir ki diye düşünüyorum. hiç izlemedim ama izlememe gerek var mı bu yorumu yapabilmek için :)
    güçlüdür diye düşünüyorum sonuçta güney amerikalı :)
  • fenerbahçe'nin transfer ettiği iddia edilen ekvador milli takımında da forma giyen krasnodar'lı sol bek. açıkçası ilaç olacağını düşünüyorum çünkü hem teknik, hem hızlı, hem de hücuma verdiği katkıyla tanınan bir bektir, fenerbahçe - krasnodar maçlarını izleyenler hatırlayacaktır. meraklısına fm 2018 özellikleri;

buradan

edit: kulüp yalanladı, şimdi buraya çok büyük küfürler ederdim ama neyse ali başkan'ın hatrına etmiyorum.
  • dünya üzerinde iki eli ve iki ayağı olan her insan, hasan ali (jesus)'den daha iyi olduğu için, fenerbahçe'ye olası transferi çok olumludur.
  • kimlerden kimlerden medet umar hale geldik, vallahi camia olarak kuculuyor vizyonumuz. daha ortasahada ofsayt'in ne oldugunu bilen adam yok, kalende bostan korkulugu oynuyor, koy takimlarindan sol bek kovaliyoruz. hasan ali siksin hepinizi, saka gibi bir kulup olduk aq.

bu facia kadroda, bu finansal darbogazda sol bek gibi en az onem teskil eden mevkilerden birine 1 milyon euro bile harcandiysa yazik gunahtir. harcamayin demiyorum ama once bir kaleci alin, sonra bir ortasaha alin, sonra bir stoper alin, para kalirsa adam gibi kanat oyuncusu alin, yine para kalirsa sol bek de alirsiniz, bu nasil transfer planlamasidir aklim almiyor.