• dünya üzerinde iki eli ve iki ayağı olan her insan, hasan ali (jesus)'den daha iyi olduğu için, fenerbahçe'ye olası transferi çok olumludur.
  • en azından korner kullananlara, serbest vuruşa hazırlananlara musallat olmuyorsa o bile olumlu.
  • sol bek konusunda fenerbahçe'nin roberto carlos'dan "aman kim olursa olsun hasan ali'den iyidir" moduna gelmesi kadar hazin bir şey yok sanırım.

işin doğrusu kimse tanımıyor bu adamı fakat taraflı tarafsız herkesin öngörüsü maçın ortasında çömelip sahaya sıçmadığı sürece hasan ali'den iyi olduğu yönünde. öyle bir bıkkınlık ki bu, ciddi ciddi bedavaya sol bek oynamak için kulübe mail atan taraftar biliyorum.

aslında düşündüm de, ben bile hasan ali kadar oynarım lan. en azından hasan ali'nin aksine gerçekten solaklık var, yedek kalmayı sorun etmem falan.
  • hasan aliyi kesecek olan top tepici. finalde kim mi kazanır dersin. ramirez gider hasan ali kalır. fb çocuğu hasana ali ulan
  • gözlemlediğim kadarıyla ki gözlemlerimde yanılma payım çok düşüktür. kendisi tam bir (bkz: colin kazım richards) götlüdür.
    çok fazla umut bağlamaya gerek yok. açtığı ortalar ceza sahası içine düşsün yeter bak gol olsun demiyorum karşısındaki adamı geçsin yeter.
  • hasan ali'den kötü olamayacağını düşündüğüm için beni heyecanlandıran krosnadar'ın sol beki.
  • ne kadar kötü olabilir ki diye düşünüyorum. hiç izlemedim ama izlememe gerek var mı bu yorumu yapabilmek için :)
    güçlüdür diye düşünüyorum sonuçta güney amerikalı :)
  • futbol kariyeri bittikten sonra uyuşturucu işine girecekmiş gibi bir tipi olan futbolcu.
  • çalım atabiliyor ve orta açabiliyorsa "sen gel mübarek adam sen gel" dediğim sol bek.
    bu arada savunma yapmasa da olur. bak çok net söylüyorum savunma yapmayı hiç beceremese de olur.

yalnız inşallah panik transferi değil de bir süredir takip edilen ancak elden oyuncu çıkarılamadığı için sırada bekletilen oyuncudur. giuliano satılınca yavaş yavaş sıra stopere geliyordur inşallah. bu kazma ön libero ve stoper yapısıyla işimiz nanay. kesinlikle ayağı düzgün bir stoper lazım.

edit: nerden nereye vay ameke.

edit2: nostalji 2
  • az önce instagram'da sabiha gökçen havalimanına geleceğine dair fotoğraf paylaşmış sol bek. transfer olur mu bilemem ama krasnodar - fenerbahçe maçlarında epey iyi oynamıştı.

edit: gelmiş bile. fenerbahçe için geldiği rivayetleri var. kokusu çıkar.
hesabın var mı? giriş yap