5544 entry daha
  • boş kale topçusu ve bencil olduğunu bir kez daha ispatladı. iyi bir insan olduğunuda zerre düşünmüyorum gerçi burası önemli değil ama sürekli iyi bir insan olduğunu söyleyen yazarlara sesleniyorum. bugün oynanan apoel maçında 1. golü tam ronaldo kalitesi boş kaleye yuvarladı. ikinci golüde penaltıdan attı şaşırttık mı hayır çünkü o apaçi ronaldo. işin garip tarafı penaltıdan golü attıktan sonra topu aldı santıraya koştu(durum iki sıfır oldu) amacı sadece messi'yi geçmek. karşında ki takımdan 10 tane birleşse bi ronaldo ediyor nedir amacın çözemedim. iddaa'dan dolayı maçı iyi takip ettim bak zerre abartmıyorum bu apaçi gol atacam diye pozisyonları o kadar güzel harcıyor ki bu olmasa maç 4 5 sıfır biter. eleman 2 metre ofsaytta ve gol atıyor garip garip tepkiler veriyor arkadaşı müsait pozisyonda kaleye şut çekiyor bu apaçi ona tepki veriyor neden bana atmıyorsun diye falan.
    öyle abartı tepkiler veriyor ki misal ofsayt pozisyonunda ronaldo gol atıyor sonra hakem doğal olarak ofsayt gerekçesiyle golü iptal ediyor sonra bu efendi ağanın tepkisini göreceksiniz kendinden o kadar emin ki o suratına yansıyor sonra pozisyon ekrana geliyor ve "lan olum ronaldo mal mısın nesin" tepkisini vermemize sebep oluyor.
    real çift forvet oynadı bale-ronaldo dikkat ettim bale sürekli ortasahaya geldi top aldı gerekirse oyun kurdu bu efendi ağa forvetten en fazla 2 kere ortasahaya geldi ondada kaptırdı. yani kötü topçu kimse diyemez ama real efsane besliyor ve ronaldo gereğinden fazla abartılıyor.
    yatsın kalksın modric-kross-isco-benzema tarzı zerre bencil olmayan futbolculara dua etsin yoksa şu futbolla ingiltere'de bir s.kim yiyemez.

edit: bu futbolla 10 sene önce ki futbolu değil 5 sene önce ki de değil bu şimdiki zaman. daha nasıl anlatılır. real'de oynadıgı futbol.
  • tarihe not düşelim:

"bu futbolla ingiltere'de bir s.kim yiyemez." -tc ssg, 14.09.2017 00:13 ~ 00:15

(bkz: #70787571)

manchester united'taki üst düzey 3 sezonu:

2006-2007 sezonu: 53 maçta; 23 gol ,15 asist.

2007-2008 sezonu: 49 maçta; 42 gol, 7 asist.

2008-2009 sezonu: 53 maçta; 26 gol, 9 asist.

böyle insanlar tespit sıçıyor işte. hayat garip.
  • kendisinin yaptığı işler arkasında kroos,modric,casemiro ve asensio tarzı yetenekli ve bölgesinin en iyilerinden olan oyuncularla oynadığı için küçük gösterilmektedir. ve kendisiyle karşılaştırılan messi'nin ise arda ve andre gomes ile oynadığı söylenmektedir. ama herkes şunu unutuyor zamanında messi ve barcelona kupaları domine ederken messi'nin arkasında xavi,iniesta,çöp olmayan busquets ve libero oynayabilen mascherano vardı bunu unutmamak gerek. ayrıca şuan da kendisi dünya üzerinde ki en komple forvet oyuncusudur.
13154 entry daha
hesabın var mı? giriş yap