şükela:  tümü | bugün
8413 entry daha
  • senin atacağın bütün golleri s*kiyim ben s*ktimin beleşçisi

https://www.youtube.com/watch?v=bzbgh_p2g58

https://www.youtube.com/watch?v=jp9fwpsefac

https://www.youtube.com/watch?v=hafytncdvc8

az önce asporda gördüm dayanamadım kusura bakmayın :)
  • leylanın son sözleri arkadasın dediği gibi.türkiyede ford fiat otokar tüpras arcelik vs vs fabrikaların calısanalrı ali koçun fenere milyon eurolar vermesine bişey demez ama kendilerine 100tl zam yaptıramazlar
  • a haberde geçen bir habere göre, mesut özilin soyunma odasında okuduğu kuran ayetlerini hiç unutamadığını özellikle kunut dualarına ayrı bir sempatisi olduğunu söylemiştir. büyük topçu vesselam.
  • biraz abartıya kaçabilirim ama real madrid gibi bir takımı ronaldo yüzünden izliyordum uzun zamandır. çünkü bu adamın sahada yaptıklarının yanında işine saygısına, çalışmasına hayranım. bugün sosyal medya hesaplarımda real madrid sayfalarını beğenmekten vazgeçerek yeni bir macera olan juventus sayfalarını beğendim. yolun açık olsun lisbonlu.
  • "iki şey sonsuzdur: cristiano ronaldocuların sempatikliği ve lionel messicilerin aptallığı. ikincisinden o kadar emin değilim."
    albert einstein
  • juventus'a gitmekle bence hata etmiştir. juventus, real madrid veya barcelona gibi istikrarlı bir takım değil. göze hoş gelen bir hücum futbolu da oynamıyor. klasik savunmacı italyan futbolunu oynuyorlar. 2 sene şampiyonlar liginde başarılı oluyorlarsa 20 sene olamıyorlar.

bir de italya ligi, ispanya ligi gibi vitrin ligi değil. çok takip edilmiyor ve sıkıcı bulunuyor. italya liginde messi de yok. messi-ronaldo rekabeti iki oyuncu için de önemliydi ve iki isim için de parlatıcıydı. takip nedeniydi.

bana göre hata etmiştir yani ronaldo. parayı ikinci planda düşünmeli ve markalaştığı real'de kalmalı ve işi zirvede bırakmalıydı. juventus ne amk? oldu olacak beşiktaş'a gelseydin bari.
  • juve transferi ile hem kendisi, hem real madrid hem de juve x2 olarak kazanmıştır.

real madrid kendisini 2009'da 94m euro'ya transfer etmiştir. o zamanın en yüksek transfer ücreti de budur.

aradan 9 sene geçmiş ve 33 yaşına gelmiş ronaldo'yu, juve'ye 117m euro'ya satmıştır.

yani real madrid 9 yılda zaten ronaldo üzerinden belki de milyar euro'ya yakın para kazanmışsa da, bir de üzerinden transfer ücreti kazanarak kendisini yollamıştır.

gelelim juve'ye, 33 yaşındaki bir adama bu parayı veren takıma ahmak demek sonuna kadar yanlıştır. bu adam normal bir adam değil. daha şimdiden forma satışlarından bile olsa transfer ücretini çıkarmak üzerelerdir tahminimce. ayrıca dünya çapında yapmış oldukları müthiş reklam da yanında promosyon olmuştur.

ronaldo ise 33 yaşında olduğunun ve artık yapabileceklerinin sınırlı olabileceğini biliyordur. buna rağmen kendisine son derece iyi bakmış ve kariyerinin son sözleşmesinden önce, yine güzel bir sözleşme yaparak, kendisini 33 yaşından sonra başka bir lig ve takımda ispatlama şansı bulmuştur.

eğer bu adam juve'de de şl şampiyonluğu yaşarsa, tarih boyunca görülmemiş bir şey başarmış olur.

ben kendisinin 40-41 yaşına kadar oynayacağını düşünüyorum. büyük bir sakatlık yaşamadığı sürece tabi.

juve'den sonraki durağının ise mls olacağına eminim hatta.
  • hayatta sonsuz olmaya layık tek bir yoğunluk ve kötülük varsa bu cristiano ronaldo ile lionel andres messi ikilisini sadece futbol alanında kıyaslayıp hiç utanmadan ronaldo messi'den daha iyi diyebilme ahmaklığı ve leşliğidir!

yıllardır izlediği futbol gibi basit bir oyunu ve bu oyunun dinamiklerini dahi çözemeyen, en önemlisi bu oyunun yeşil sahaya çıktığı ilk an tek gerçeği ve kralı olmuş lionel messi'yi hala bıkmadan usanmadan inkar eden bağnaz ve apaçiperest fanboyları düştükleri bu ahmaklık kuyusundan kurtarmanın malesef imkanı yok...

bazen akp seçmeni mi daha bağnaz ve acınası yoksa bu başlığa konu olmuş adamın apaçiperest fanları mı diye kendime soruyorum ve inanın bu adamın virüsten hallice fanlarının bağnazlığı çok daha ağır basıyor.

hayır bu adamlara acilen teşhis koyulmalı ve akabinde tedavilerine başlanmalı hoş hiçbir tedavi bu adamları düzeltemez ya neyse... bak sevgili futbol katili bücür dediğin ve o leş kokan ağzınla ismini söylediğin lionel messi 17-18 yaşından beri real madrid'i ve tüm la liga'yı hatta neredeyse putunuz olmuş ronaldo'yu tabiri caizse paramparça etmiştir. bu çocuk 17-18 yaşında real madrid'e hat-trick yapıyordu, bu adamın en çok sevdiği takımlardan biri nesnel olarak real madrid sadece santiago bernabeu'da 15 golü var totalde ise 25 golle el clasico tarihinin en golcü oyuncusu... adamın sadece son 10 yılda dile kolay tam 7 şampiyonluğu var yani adam la liga'da öve öve bitiremediğiniz apaçinizin tabiri caizse ırzına geçmiş!

siz hala kuş beyninizle kendinizi kandırmaya getafe, leganes esprisi kasmaya devam edin... acınası bir haliniz var, sizler zavallısınız.
  • juventus'a b sınıfı takım dedirten haterlara sahip oyuncu.
  • başlığındaki entyleri okuyunca nereye düştüm amk ben dediğim topçu. amk biri ali koç demiş tüpraş demiş, biri mesut özil demiş kunut demiş biri katar demiş.

sikerim yapacağınız yorumu ben gidiyorum.
55 entry daha