şükela:  tümü | bugün
  • zor bir eylem ama imkansız değil. adamın boyu 1.87 ve 84-85 kilo, sırf kas.

ben de 1.87 boyundayım ama 100 kiloyum. pis bir bira göbeğim var ve sırt kaslarım çok güçsüz. ama boynum ronaldo kadar uzun. adem elman da belirgin.

ben sedatif bir yaşam sürüyorum, isten eve, pizza sipariş ediyorum, sıkılıyorum bira içiyorum sonra. yaşım ronaldo'dan iki yaş küçük. yan 2 yılda uğraşırsam ronaldo vücudu yapabilirim.

pizza yok, bira yok, koşmak var, bacakları güçlendirmek, sırt ve omuz kaslarını geliştirmek, ağır spor yapmak.

2 yıl sonra ronaldo vücudu yapicam ve tam 15 mart 2020'de fotoğraflarimi buraya koyacağım.

at fava bekle.
  • ve cumartesi günü gelir:

+abi bana gelin, hem bira da aldım. çerez alın yeter yea

veya bir kaç gün sonra;

+çok acıktım lan? ne yiyelim?
    -bende çok acıktım. abi çıkmayalım şimdi dışarı, dominostan pizza söylesene gelsin.
    +2 orta boy mu istiyordun? gönder. tamam kardeşim verdim siparişi.

şeklinde gelişecek bir hayal dünyası yıkılışı okudunuz.

(atın fava bekleyin. kim haklı görürsünüz )

karşılaştırmak için orjinal entry

:))
  • hayal kurmak, hedef belirlemek, o hayal ve hedef uğruna birşeyler yapmak insanı en mutlu eden şeylerdendir diyerek destek verdiğim eylem.

olur veya olmaz başlamak bitirmenin yarısıdır, şimdi hedefsiz boş hayat yaşayanlar düşünsün.
  • zordur. kardeş sen şişko ronaldo* modelini dene istersen.
  • bir heykeltıraşın eylemidir.
    kilden mi, mermerden mi?
  • desteklediğim eylem. siz takılmayın olumsuz yorumlara. sonuna kadar arkandayız. insanın en büyük sermayesi vücudu, sağlığıdır.
  • zor bir iş ama imkansız değil. never say never.