şükela:  tümü | bugün
 • cesitli oyun/animasyondan taninabilen bir grup ses aktorunun dungeons and dragons oynadigi ilginc bir sov. geek & sundry websitesinden bolumler bulunup izlenebilir. oynayanlar rol yapma olayina cok hakim oldugundan mi yoksa inanilmaz basarili bir dungeon master'a sahip oldugundan mi bilinmez bir cok dizi/film olceginde yasamadigim heyecani yasatmistir bu sovu izlemek.

  dungeon master: matthew mercer dnd oynayanlar arasinda: laura bailey ve ashley johnson bulunmakta
 • twitch.tv’de yayinlanan, dungeons and dragons ses aktorlerinin dungeons and dragons oynadigi seri. geekandsundry.com uzerinden ya da youtube kanallarindan da takip edilebilir. 'cosplay' gruplarinin adi ise vox machina. kendilerini izlerken guldugum oldu, evet. ama kedili 'cosplay’leri nasil bir bos anima denk geldiyse artik, kahkaha attim.

  - are you kitten me?
  - pawsible.

  ne vardi bu kadar gulecek? komik mi simdi bu? degil ama izlemeden anlayamazsiniz*.
 • 2. campaign'i başlamış olan, bir arkadaşın tavsiyesi üzerine başladığım bağımlılık yapan harika bir dungeons and dragons serisi. bu sefer ilk campaign'den bağımsız bir şekilde tamamen farklı karakterlerle oynanıyor. şimdilik en sevdiğim jester oldu ancak bu sefer ilk sezonun aksine oynayanlar da karakterlerini oynadıkça öğrenmeye, alışmaya başlıyorlar, o yüzden fikrim değişebilir.

  perşembe günleri 19:00'da (pacific time zone) geek & sundry'nin twitch adresinden izlenebilir. bölümler genelde ertesi pazartesi youtube'daki critical role playlist'ine yükleniyor ve bir süre sonra da ingilizce altyazı da ekleniyor.