şükela:  tümü | bugün
  • dallas basketbol takımının sahibi tarafından kurulan bir proje.

aslında herhangi bir başlık açıp token paylaşmazdım. ancak bana ilginç gelen ayrıntıları var. bunu dile getirmek istiyorum. tekrardan dallas basketbol takımının sahibi mark cuban tarafından kurulan bir proje olduğunu söylemeliyim. şu an üye olduğunuzda , referans sistemi ile ücretsiz token kazanabileceğiniz bir sistemleri var. bunun dışında app store uygulamaları var. buradan izleyeceğiniz film müzik gibi şeyler ile ekstra olarak token da kazanabileceksiniz.

üye olduğunuzda herhangi bir kaybınızın olmayacağı hatta ilerisi için iyi sonuçlarının olacağını düşünüyorum.

buradan kayıt olabilirsiniz: https://referral.current.us/?mwr=6402-88b1df9a
  • mark cuban’ın da proje içerisinde olduğu (bkz: dallas mavericks) youtube,spotify gibi uygulamalardan video, şarkı dinledikçe dinleyene de kazandırmayı amaçlayan blockchain tabanlı bir proje. anladığım kadarıyla win win durumu var. şu an için siteye girip isim ve mail yazarak kayıt olunuyor daha sonra yapmanız gereken bi şey yok. airdrop’dan faydalanmak için sadece üye toplamanız gerekiyor. hali hazırda ios app’da bir uygulamaları var ve bir kaç gündür yaptığım airdrop araştırmalarında ön plana çıkan bir token. hiç değilse ben öyle düşünüyorum.

siteye kayıt olmak için ; referans içerir

araştırma yaptığım diğer airdroplar için;

(bkz: the abyss) (bkz: #73861311)

(bkz: ethereum soft) (bkz: #73907813)
  • referanslı link aşağıdadır. üye olmak isteyenler deneyebilir.

https://referral.current.us/?mwr=6402-24f263ad
  • exturuder'in referansi ile dahil oldugum platform.

(bkz: #73913845) buradan da hakkinda yaptigim analizi okuyup nicin dahil olmaniz gerektigini gorebilirsiniz.

(bkz: maliyetsiz kripto para kazanma rehberi)
  • tüm popüler uygulamları bir araya getirmeyi hedefleyen token. crnc'nin uygulamasıyla kullanıcılar, spotify, youtube, soundcloud ve benzeri gibi en sevdikleri uygulamalardan içeriklere erişebilecekler.

geleceği oldukça iyi olacak gibi. katılmak için şuradan ilerleyebilirsiniz.
  • hak ettigi ilgiyi henuz yakalamamis oldugunu fark ettigim ilgi cekici bir proje. bu, cogu kisi icin bir firsat olabilir.
  • (bkz: #73931769)

yukarıdaki entry'de açıklamasını yaptığım gibi erasmus programım için fon yaratmaya çalıştığımdan ya tutarsa diye kayıt olduğum token'lardan biri. siz de kayıt olacaksanız, buradan olursanız -current tutarsa- üç beş de ben kazanmış olurum,şimdiden teşekkürler.

https://referral.current.us/?mwr=6402-4cde99f7

ayrıca (bkz: eksisozluk kriptopara telegram grubu)
  • private sale asamasini bitirmesiyle airdrop stage 2 baslamistir.

2. asama airdrop icin telegram grubuna gidip linklerine tiklamaniz yeterli. telegram grubuna gidis icin asagidaki satiri kopyalayip tarayiciya yapistirin, sonra sayfayi telegram uygulamasinda acin.

tg://join?invite=f-kv7a8vpjrzw-qbrjumrg

oradaki kendi, referanssiz linklerinden devam ederek kaydolun, eth cuzdan adresi verin ve katilimi gerceklestirin.
    (telegrama mobilden girmeniz lazim)
  • bugun hakkinda onemli bilgiler gelmekte olan token. haberde belirtildigine gore private sale ile 36 milyon dolar kaldirmislardir.

bu arada ilk airdropa ait bir suru referans linki gorurken, ikincisinden bahsedeni gormuyorum. halbuki 500bin dolarlikken, ikincisi 4 milyon dolarliktir. ben klasik olarak yine aciklayacagim nasil katilacaginizi.

(telegram ve ether cuzdan adresi sarttir.)

1. telegrama giriyorsunuz. link:
    tg://join?invite=f-kv7a8vpjrzw-qbrjumrg

2. stage2 yarismasina telegram uye adresinizi ve ether cuzdan adresinizi yaziyorsunuz.
    3. mailinize gidip onayliyorsunuz ve islem tamam. o kadar anlattik sunu kaciran kalmasin.