şükela:  tümü | bugün
  • bir crossfit 34 mensubu olarak hayırlı olsun dediğim oluşum.
  • crossfit 34 gibi merkezi yerden allahin unuttugu bir yere tasinmazlarsa is yapacak yerdir. gerci 34 hala is yapiyor. ikisi kapisirlar artik yarisma vs.
  • avrupa yakasının ilk ve şimdilik tek crossfit mekanıdır. box on numara beş yıldızlı,hocalar son derece ilgili,zaten antremanları beraber yapıyorsunuz,sıkıcı spor salonlarında tamamen farklı, adamı doğduğuna pişman eden bir o kadar da eğlenceli süre geçirilen yer.umarım crossft 34,crossfit 1453 'ten sonra yeni yeni boxlar açılır da güzel oyunlar döner.
  • (bkz: maslak 1453)
  • nedense facebook ta yayınladıkları idmanlar genelde hep uzun oluyor. ya da ben denk gelemedim. şöyle fran tarzı küçük sürede adamın icine edecek seylerden cok, uzun uzun iskence yapmayi seviyorlar sanırım.

muhtemelen 1-2 ay sonra h.sonları gitmek istedigim, temelinde de olympic lift yapayım hevesim var ama izin verirlerse tabii.
  • açıldığından beri üye olduğum, gitmediğim günlerde neredeyse üzüldüğüm, kız arkadaşımı rahatsız edecek kadar bağımlılık yapan, sevimli eğitmenleri ve üyeleriyle bir spor salonundan fazlasını temin eden box.
  • siz çalişirken playstation'da pes 6 oynayan eğitmenleri olan... yer. "esnemeye başlayayim mi" diye sizin gelip televizyon karşisinda geyik yapan adamlara sormaniz gerekiyor.
  • oldukça ilgili ve fazlasıyla sevimli hocalara sahip olmasının yanı sıra üyelerinin de çok keyifli olmasından dolayı antrenmana katılmayacağınız günlerde bile gidip saatlerce vakit geçirebiliyorsunuz :)
  • muhtemelen, idmanlar kısa sürmesin, bu kadar para veren müşteriler isyan etmesin diye gereğinden uzun wodlar yapan yer.

bu programı yapan arkadaşların biraz daha kendilerini geliştirmeleri gerekiyor programlama ile ilgili. kendilerine uygun videolar da atabilir yardımcı olabilirim, zira bu yaptıkları programlama kesinlikle yanlış ve mantıktan uzak. burada insanlar isyan etmesin diye tek tek analiz etmiyorum, ancak strength ile metcon arasındaki farkı pek kavrayamamışlar gibi duruyor.
  • yeni mıntıkam. şimdilik iki kişiyiz, iki ay içerisinde en az dört panpamı daha çekmeyi planlıyorum, yani küçük bir koloni oluşturup keyifli antremanlar yapabiliriz gibime geliyor.