şükela:  tümü | bugün
  • ankara'da devam ettiğim crossfit salonu (box). sahibi samimi ve sevimli biri. katılımcılar rahatsız edici olmayan düzgün tipler. fiyat peşin ödeyince makul. iki kişi ve uzun süreli üyeliklerde extra indirim queyfi var. ankara'da bu işe merak salacak arkadaşlara önerebilirim.

not: ankara'daki bütün box'ları gezmedim. bir tanesine daha bakmıştım, back street bir kaç gömlek iyi idi. bu spora başlayacaksanız hemen başlayın. bir gün erken başlayan bir adım önde oluyor.
  • eylül 2018'de çayyolu alacaatlı caddesi'ne taşınmak üzere halihazırda balgat'ta bulunan, http://crossfitbackstreet.com/ adresinden bi miktar bilgi alınabilecek crossfit salonu.
    haftaiçi her gün 17:30, 18:30, 19:30 ve 20:30'da cumartesi de 16:00'da bir koçla beraber grup dersi biçiminde o günün workout of the day'i yaptırılıyor. her hafta pazartesi günü wod sayfası yenilenerek o hafta backstreette yapılacak antrenman programının "ölçeklenmemiş"* hali duyuruluyor. salonda bu program 3 farklı zorluk düzeyinde ölçeklenerek duyuruluyor ve üyelerin özel hassasiyetleri, sorun yaşadıkları bir eklemleri filan varsa da koçlar buna göre alternatif öneriyor. üye olunca başta haftasonu 2 günlük bir eğitim veriliyor bi de.
    sitedeki programda görünen salonun açık olduğu diğer saatler open box: yani gidip kendi programınızı uygulayabilir, halterle rigle filan oynayabilir veya ders saatlerinde zayıf gördüğünüz bir yanınızı geliştirmek için çalışabilirsiniz.
    üye olmak isteyen, nasıl bir şey olduğunu merak edenler için bu wod saatlerinden birinde gelip deneme dersine girme imkanı var.
  • fiyatı hakkında bilgi verecek suserları mesaj kutuma beklediğim salon
  • ankara’nın 2014 yılında kurulan ilk ve tek resmi(affiliate) crossfit boxı ( crossfitçiler spor salonlarına box diyorlar). eylül 2018 de balgattaki yerini kapatıp, çayyolu alacaatlı caddesine taşınan ankara’nın tartışmasız en keyifli antrenman alanı. ülkede crossfitin olması gereken bilinçle yapılması ve yayılmasında çok önemli işler yapan bir ekip cidden.