şükela:  tümü | bugün
 • yeni(sanırım) açılan bir crossfit boxı.

  https://www.facebook.com/crossfitbalaban
 • levent şubeleri yeni açılmıştır.
  http://crossfitbalaban.com/index.php?sube=levent
 • palladium avm nin karşısında yer alan crossfit salonu. ayrıca alt katında juijitsu öğretilmektedir
 • suadiyede şubesi açılmıştır:
  http://www.crossfitbalaban.com/…ossfitbalaban3.html
 • levent şubesi çok severek gittiğim bir yer. hocaları çok cana yakın ve ilgili. gelen tipler hep işinde gücünde tipler. salonda ayna falan yok, dolayısıyla vücutlarını süzen, fotoğraflar çekilen tipler de yok. hastasıyız. :)
 • suadiye şubesine görüşmek için gittiğimde bir spor merkezinin içerisinde bir köşede yer aldıklarını görmemle hayal kırıklığına uğradım . tabiki önemli olan şekil değil haftaya başlamayı düşünüyorum. zamanla düşüncelerimi editlerim hıammına
 • suadiye subesinde insanlarin hafta ici 19.30 woduna ve cumartesi pazar 12:00 woduna girebilmek icin 00:00 a alarm kurarak kayit yaptiklari yer. 00:10 da 14 kisi kayit yapmisti kayit olamadim. e simdi biraz daha calisan insan uye kayit olursa ne olacak diye dusundurur? yarisilacak mi kayit icin?

  1 yil sonra gelen edit: neyran, burak, anil gibi hocalari elinden kacirmasiyla buyuk kayip veren box bir tek erim kaldi galiba. bir takim aksakliklardan soz etmek isterim belki care bulurlar belki egoistce takilmaya devam ederler. birincisi woda 5 dk gec kalan alinmayacaksa herkes icin ayni olmali bu kural, tanidiklara, ese dosa okay digerlerine nanay hic profesyonelce degil. ıkincisi boxa gelen kizlardan sevgili yapmayan hoca kaldi mi? sahipleri hocalari biraz uyarabilir.. ucuncu olarak wod saatinde open gym olmamasi dunyada baska hangi crossfit salonunda var? bir care bulunmasi gerek.. dorduncu ve simdilik son olarak ise balaban throwdownda kazananlar ya da sizi bobda temsil edenlere 3-6 ay uyelik hediye edebilirsiniz, insanlari az motive edin.
 • bünyesinde mata leon training center'ı barındıran yer. kick boks derslerini nev, mirkelam vb. türkçe pop şarkıları eşliğinde yaptıran dövüş kulübü (yersen). çünkü aynı saatlerde salonun köşesine gecekondu gibi kondurulan ve sadece siyah bir perdeyle ayrılan cycling sınıfının berbat müziklerini dinlemek zorunda bırakılıyorsunuz. "ben dünyanın en büyük aşığı olabilirim" sözleri eşliğinde torba dövmek isteyenler buyursun, kaydolsun. ha peki cycling'ciler boktan arabesk pop şarkılarla pedal çevirmeye neden meraklı? orası ayrı bir muamma.