şükela:  tümü | bugün
  • spor tutkusunun ete kemiğe büründüğü, insanüstü eforların salonun her köşesine yayıldığı, sporun sadece spor için yapıldığı ne bir gösteriş çabası ne de testosteron hormonu sevicileri, samimi, güleryüzlü ve inanılmaz yardımsever hocalarıyla crossfit icra edilen cânım box (crossfit salonlarına box deniyor aq cahil cahil bakmayın öyle). öyle bir box ki kapıdan içeri girip çıkana kadar devamlı serotonin salgılıyorsunuz. yeni açılan bu mekanın sahiplerini daha önce başka bir mekandan tanıyorum on numara beş yıldız insanlar. box'da crossfit yapmak isteyen, koca kıçlı, cılız, götlü göbekli ya da sevimsiz kimseyi ayırt etmeden herkesi gaza getiren, destek veren şahane hocalar. hayatımda ilk defa yaptığım spordan zevk alıyorum, aynı antrenmanda haydi olm yapabilirsin diyip birbirimizi gaza getirdiğimiz spor arkadaşlarım var ya la. seviyorum bu mekanı. crossfitle tanışmak isteyen varsa yarından tezi yok dayansınlar bu arkadaşların kapısına. hep var olsunlar.
  • halihazırda crossfit yapmaya devam ettiğim boxtır kendisi. ister profesyonel, ister amatörün amatörü olun hep destek tam destek halindedir içeridekiler. her girenin güleryüzle karşılandığı, herkese aynı samimi ortamın sağlandığı, emincan hocamın bilgisinin enerjisiyle harmanlandığı güzel mekan. gidin gidin kaydolun.