şükela:  tümü | bugün
  • şu adresten ulaşabileceğiniz mad max esintili yeni gaijin oyunu. şu an closed betada olan oyuna istenildiği takdirde 3 farklı oyun paketinden biri alınarak teste dahil olunabilir. mevcut upgrade, customize sistemi ile bana tutar gibi geliyor ama bir deneyip görmek lazım.
    edit: fb
  • war thunder daki araç mekaniğini madmax vari bir tarz ile özgür araç tasarımında harmanlayan bir oyun. hala çok yolu var, oturmamış istemler var, ancak eğer ki dizayn-ganimet-tamir dengesini iyi oturur.

kendi crafting sistemi, buy-sell order içeren pazar sistemi gibi enteresan sistemlerde mevcut. yavaş yavaş takipteyiz. eğer matematik kurdu olmadan keyif alınabilirse - yani mantık çerçevesinde yaptığın araç ile oyun becerin ölçüsünde kazanmak mümkün olmaya devam ederse - bence tutar. şu anda bu dediğim şeyleri keşfetmek ve sistemler değişirken deneme tahtası olmak istiyorsanız alın, yoksa daha gerçekten çok erken. henüz arkadaşlarla oynama bile yok.
  • bayağı eğlenceli. yalnız pvp de öyle sinsi tasarımlar var ki misal eleman araç için en hızlı kabini seçmiş öne ve yanlara explosive spear takmış bir de görünmezlik var la noliy diyene kadar gittiniz ya da kaplumbağa gibi tasarım yapmış kabini de iyice alçak koymuş iç tarafa da wasp launcher la cannon yerleştirmiş es kaza önünden geçseniz hiç bir şansınız yok. bir de tamamen takım oyunu yine tek başınıza giderseniz hiç şansınız yok pvp de. pve daha bir insaflı tabi.
  • retcher ile spike-1 bildiğin oyunun bug ı. aynı anda iki retcher kullanan eleman ve onun 4 boy ufağı ags-40 kullanan elemanla karşı karşıya geldik 2 kişi bildiğin 6 kişi gibiydi. spike desen 2 tanesi aracı fırlatıp atıyor 4 tanesi tek atıyor. bir kere 5-6 round kadar 4 er spike lı 2 elemanla aynı takıma düştüm bende 3 wasp launcher var. sadece elemanları takip ettim elemanlarla karşı takıma düşene kadar 3 kişi 5-6 round komple silip süpürdük.