şükela:  tümü | bugün
  • light olanı le cola'nın light olanı gibi kötü değil. çok iyi de değil, ehvenişer.
  • açıldıktan sonra 5 saniye içinde tüketilmesi gereken kola.
    asidi kaçıyor yoksa.
  • şok'un kola markası. light olanının soğukken coca cola'nın light olanından hiç bir farkını görmediğim , hem de litresinin 65 kurus olduğu cola çeşidi.
  • yukarıda yazılmış ama light olanı inanılmaz güzeldir. hele tam bir soğutun coca coladan(light) daha güzeldir. orijinal şekerli kolanın artık beni şişmanlatmasını istemediğim için lighta geçmiştim. bir seferinde param olmadığında bunu aldım. süper bir tadı vardır. hele 65 kuruşa fiyat performans oranı çok çok iyidir.
  • dün şok'tan aldığım ve 1 litesi sadece 85 kuruş olan kola markası. raflarda bir sürü görünce yeni çıktı sandım ama bayadır varmış sanırım. tadı da fiyatına göre gayet güzel. ayrıca crown markası ile bir sürü içecek vardı ve baya ucuzdu.
  • sarı kolasının fanta ve yedigüne 5 basan markadır. 2.5 lt sadece 1.85 tl olması da cabasıdır.
  • gazlı içecek sektörü'nün lideri chat kola'yı tahtından indirebilecek tek kola.
  • bugün ilk defa içtiğim ve gerçekten "bu bildiğin koladan farksız hatta sanki kararında şeker oranıyla daha güzel bile" dediğim kola... ne çok şekerli ne şekersiz, bence tam kararında... kutusu 50 kuruş ve le cola'da aldığım o tuhaf koku gibi şey de yok üstelik... kutu kola içmekten hoşlananlar denesin derim... 3,5 liraya 2-2,5 litrelik alacağına bundan altılı filan alabilirsin...
  • güzel bir fikri uygulamaya koymuş olan cola'dır. şekerini azaltmışlar. normalde 100 ml cola 40 küsür kalori gelirken, şekeri azaltılmış crown cola 20 kalori falan geliyor.
  • bu başlığı sürekli up'lamak lazım. kola çok içilen bir içecek, paralarınız boşa gitmesin.

1 litre light olanı 80 kuruş. bildiğin 80 kuruş. az önce 2.5 litre coca cola zero aldım tam 3.5 lira. light olmayan crown kola da 1 litre 1 lira. daha yüksek litre fiyatlarını bilmiyorum çünkü büyüklerin asidi kolay kaçıyor diye küçük almayı tercih ediyorum.

arada tat farkı elbette var, damak tadına göre bu coca cola ya da pepsiden daha güzel ya da daha çirkin gelebilir insana ancak ben açıkçası bu kolayı seviyorum.

sadece tat ve kalite tartışırsak farklı galip olabilir, ama fiyat/performans tartışırsak türkiyede satılan her kola markasını ağır tokatlar net iddia ediyorum.

deneyin tartışalım.