şükela:  tümü | bugün
  • başarılı bir half life 1 modu. oldukça korkutucu.
  • halflife 1 modları içindeki tek korku oyunu. beş farklı sonu olduğu söyleniyor. henüz oraya kadar gelmedim. jumpscare sevmediğimden devam ettirmedim. yoksa kendi türünün iyi örneklerinden biri kesinlikle. steam'de halen free.
  • şuan 4 saat oynayıp beğendiğim güzel half-life modu. f.e.a.r efsanesini oynarken bu kadar korkmamıştım. pek o kadar korkmadım ama bana refleks yaptıracak kadar korktuk tabii*
    edit: an itibariyle bitirdiğim güzel oyun. tek kelime ile harika. sonu muazzam, oyun bana d puan verdi yanlız :)

--- spoiler ---

simon karakterinin ağır şizofreni hastası olduğunu öğrendim 5 farklı sonu var oyunun. ben kapıma gelen polisleri öldürmüşüm. oyunda aslında simon karakterinin iç dünyasını oynuyoruz, doktoru defterine kendi dünyanda olan biteni yaz diye tedavi amaçlı ödev istemiş. bu manyak doktoruna da ayarmış doktorda oyunda düşmanımız. aslında simon geçirdiği trafik kazasından dolayı tekerlekli sandalyeye muhtaç kalmış, sosyal hayatını ve ruh sağlığını olumsuz yönde etkilemiş. bir manyağın karanlık dünyasını oynamışız, türkçe yama ile oynanırsa daha da etkileyebilen güzel psikolojik - gerilim oyunudur.

--- spoiler ---