şükela:  tümü | bugün
  • başka bir gelecek vaat eden kripto para. ico aşamasında. şuradan alınabilir. *

. 31 ekim'de early sale başlıyor.
    . 31 ekim'den önce 15 dolar yatırırsanız hesabınıza, 25 crpt daha yatırıyorlar.
    . ico'da yaklaşık 75 milyon dolar yatırım hedefleniyor.

1 crpt yaklaşık 0,58 dolar şu an.

ico'dan edineceğiniz kripto paranızı myetherwallet'ta saklayabilirsiniz. çünkü erc-20 destekleyen bir cüzdana ihtiyacınız var.
  • bir ethereum icosudur.
    airdrop'u 15 dolarlık deposit için 25 token'dır
    bitcoin (btc), litecoin (ltc) ,ripple (xrp), bitcoin cash (bch), dash (dash), ether classic (etc), ether (eth) için deposit tutulabiliyor.
    ayrıca wire transfer ve visa ile yükeleme yapmak mümkün ama önerilmiyor.
    ben ripple için deposit'i denedim. aktarım yapılabiliyor.
    ıco satışı yapıldığı gün bir ether wallet'a ihtiyacınız olacak. şuradan wallet alabilir adresi alabilir ve 0x.. ile olan wallet adresini sisteme yükleyebilirsiniz.
    kesinlikle private key'inizi hiç bir yere yüklemeyin ve internet ortamında paylaşmayın.
    yardımcı olabildiysem refli link
    ico satışları tsı ile 31 ekim 17:00'da başlayacak. bu saatten sonra wallet'ınız ve deposit'iniz varsa alım yapabilirsiniz.
    peki token aldıktan sonra nasıl satabiliriz?
    muhtemelen ilk olarak tüm ether ico'larının platformu olan https://etherdelta.com/ 'dan ether'e çevirebileceksiniz.
    unutmayın ıco demek aslında bir teknoloji şirketine yatırım yapıyorsunuz demek. iyi anlamda da kötü anlamda da patlayabilir.
  • ico'su başlamış olan kripto bankacılık girişimi.
  • iota yükselişinden gelen kar ile 1.000 tokenını aldığım 2018 sonlarına kadar dokunmayı düşünmediğim cc bankacılığı.
  • gerçek dünya ile sanal para dünyasını bir araya getirmeyi vaat eden bir girişim.

fon toplamaya başladıktan sadece 5 saat sonra 3 milyon dolarlık softcapa ulaşmış. 35 milyonu geçecek gibi duruyor.

dunyanın heryerinde alışverişte geçeceği iddaa ediliyor.

ben 2ltc karşılığı 155 adet aldım.

şuan son 3 gün kaldı ve %10 bonus aşamasında.

ayrıca refli link ile üye olursanız %1 ekstra da ordan geliyor size.
    ilk defa ref veriyorum belki bir işe yarar.

link
  • cüzi bir miktar yatırım yaptığım cc bankacılık sistemi. şuan 0.0001 btc (1.58 dollar)'dan alınabilmekte.