şükela:  tümü | bugün
  • başka bir gelecek vaat eden kripto para. ico aşamasında. şuradan alınabilir. *

. 31 ekim'de early sale başlıyor.
    . 31 ekim'den önce 15 dolar yatırırsanız hesabınıza, 25 crpt daha yatırıyorlar.
    . ico'da yaklaşık 75 milyon dolar yatırım hedefleniyor.

1 crpt yaklaşık 0,58 dolar şu an.

ico'dan edineceğiniz kripto paranızı myetherwallet'ta saklayabilirsiniz. çünkü erc-20 destekleyen bir cüzdana ihtiyacınız var.
  • edit: 2 ocak 2018 itibari ile myetherwallet'a eklenmiştir ve crypterium'lar withdraw a açılmıştır.
    bir ethereum icosudur.
    airdrop'u 15 dolarlık deposit için 25 token'dır
    bitcoin (btc), litecoin (ltc) ,ripple (xrp), bitcoin cash (bch), dash (dash), ether classic (etc), ether (eth) için deposit tutulabiliyor.
    ayrıca wire transfer ve visa ile yükeleme yapmak mümkün ama önerilmiyor.
    ben ripple için deposit'i denedim. aktarım yapılabiliyor.
    ıco satışı yapıldığı gün bir ether wallet'a ihtiyacınız olacak. şuradan wallet alabilir adresi alabilir ve 0x.. ile olan wallet adresini sisteme yükleyebilirsiniz.
    kesinlikle private key'inizi hiç bir yere yüklemeyin ve internet ortamında paylaşmayın.
    yardımcı olabildiysem refli link
    ico satışları tsı ile 31 ekim 17:00'da başlayacak. bu saatten sonra wallet'ınız ve deposit'iniz varsa alım yapabilirsiniz.
    peki token aldıktan sonra nasıl satabiliriz?
    muhtemelen ilk olarak tüm ether ico'larının platformu olan https://etherdelta.com/ 'dan ether'e çevirebileceksiniz.
    unutmayın ıco demek aslında bir teknoloji şirketine yatırım yapıyorsunuz demek. iyi anlamda da kötü anlamda da patlayabilir.
  • ico'su başlamış olan kripto bankacılık girişimi.
  • iota yükselişinden gelen kar ile 1.000 tokenını aldığım 2018 sonlarına kadar dokunmayı düşünmediğim cc bankacılığı.
  • gerçek dünya ile sanal para dünyasını bir araya getirmeyi vaat eden bir girişim.

fon toplamaya başladıktan sadece 5 saat sonra 3 milyon dolarlık softcapa ulaşmış. 35 milyonu geçecek gibi duruyor.

dunyanın heryerinde alışverişte geçeceği iddaa ediliyor.

ben 2ltc karşılığı 155 adet aldım.

şuan son 3 gün kaldı ve %10 bonus aşamasında.

ayrıca refli link ile üye olursanız %1 ekstra da ordan geliyor size.
    ilk defa ref veriyorum belki bir işe yarar.

link
  • cüzi bir miktar yatırım yaptığım cc bankacılık sistemi. şuan 0.0001 btc (1.58 dollar)'dan alınabilmekte.
  • gelecek vadeden yatırım aracı. yatırımcı olup ileride bitcoin'de olduğu gibi zengin olma hayalleri olanları bonus coin de dağıtıyor. aşağıdaki link ile %1 daha fazla bonus alabilir, siz de bir yatırımcı olabilirsiniz.

%1 bonus coin (18 aralık'a kadar %6, 25 aralık'a kadar %3 bonus veriyor temel olarak).
  • kendimi tutamayarak yatırım yaptığım ico. blockchain teknolojisi üzerine bankacılık sistemini kurmayı planlıyor. toplamda 300 milyon ıco çıkartılacak bunların 210 milyonu pre olarak satışa sunulmuş. yaklaşık 1,5 dolar civarından satışa çıkartılmış. ocak ayı sonlarına doğru borsalara girmeyi planlıyorlar. değerinin çok daha artacağını düşünüyorum.

18 aralık tarihine kadar almanız durumunda %6 bonus veriyor. referanslı bu linke tıklayarak alırsanız %7 bonus alıyorsunuz. yani 1000 tane crpt alırsanız 1070 tane crpt veriyor. bu da yaklaşık 300 tl gibi bir kar yapmanız anlamına geliyor.
  • ilk kez aldığım ico'dur kendisi. yalnız ben bunu nerede saklayacağım, orasını bilemedim. myethereumwallet denmiş ama o kadar güvensiz bir ismi var ki o cüzdanın, hiç kullanmak gelmiyor içimden.

daha temiz, düzenli, uygulaması olan bi wallet var mıdır, meraklardayım.

edit: ne yazık ki bulamadım. eğer bulursam bu entrymi editleyeceğim.

crypterium'a %3 bonus ile üye olmak isterseniz bu linkten faydalanabilirsiniz. eğer paylaştığım linkten üye olursanız %3 bonus +%1 bonus kazanacaksınız. bu projenin ileride güzel kazandıracağına inancım tam benim.
  • yukarıdaki arkadaşın referans linkiyle 100 adet sahip olduğum ico. bitcoinin şu anki düşük fiyatı bu tür icoları cazip kılıyor. herhangi bir borsaya girdikten sonra fiyatının en az 2 katı olacağını düşündüğüm bir proje. tabi işin hype kısmı var ki 10 katına bile rahatlıkla çıkabilir. kısacası çok büyük meblağ riske etmeden alınıp unutulmasını tavsiye ettiğim icodur. referans link ile satın almak isteyen olursa buraya bırakıyorum. https://tokensale.crypterium.io/…eb06f7de9e8fef0311