• artık kedili kodlarıda çözebilen süper program.

  (bkz: rapidshare)

  offfical sitesi:http://www.cryptload.info/

  indirme linki: http://rapidshare.com/…20093712/cryptload_1.1.0.rar
 • çok parçalı rapidshare dosyalarını müdahale etmeden ard arda çekebilen güzide program.
 • rapid free üyelere hız limitini kaldırdı kaldıralı 90kb/s altına düşmeyen sadece rapid değil megaupload netload uploaded to destekleyen süper program.
 • bir zamanlar kullanmış olduğum fakat jdownloaderi keşfedince kullanmayı bıraktığım program.
 • avast antivirus programının her açılışta engelleme teşebbüsünde bulunduğu indirme aparatı. siz siz olun kaale almayın buna benzer uyarıları ve olağanüstü "indirme" fırsatlarını kaçırmayın.

  http://www.xvidheaven.com/…ari-resimli-anlatim.html
 • rapidshare ve benzerlerinin para kazanma sebepleri barıdırdıkları korsan içerik olsa da bu içerik yüzünden başları ağrımaktadır. işte cryptload sistemi bu noktada devreye girmektedir. forumlardan linkleri temizleyerek korsanla mücadele kuruluşlarının işlerini imkansızlaştırmasa da epeyce zorlaştırmaktadır. hatta yıllardır rapget adlı küçücük uygulamanın çalışmasını engellemek adına free kullanıcıların göz sağlığını sikip atmakta beis görmeyen rapidshare nin birdenbire kedi köpeklerle maskelenmiş kod işkencesini kaldırmasının altında yatan gerçek nedenin cryptload ve benzeri uygulamaların çalışmasını sağlamak olduğunu düşünüyorum.
 • alternatifi jdownloaderdır.

  (bkz: jdownloader)
 • dün gece megaupload dan hiç süre beklemeden ard arda download yapmama yardımcı olan güzide program (evet daha yeni farkettim) . download şuanda devam etmektedir hız olarak 215 kb/s değeriyle netimi sömürmektedir.
  ayrıca;
  filer.net
  netload.in
  rapidshare.com
  rapidshare.de
  uploaded.to
  megaupload.com sitelerini desteklemektedir. rapidshareden çekerken eğer ki geceyse son süratle çeker lakin indirme bittikten sonra 900 saniye bekletir. kaba bi hesapla 1 saatte 2 mbit internet hızıyla en fazla 220 mb çekmebilme şansımız vardır. netload için bi fikrim yok premiumum olduğu için onda da son sürat geliyordu, megaupload da ise gece ve gündüz son sürat gelmektedir bir artı olarak söyleyebileceğimiz güzelliğide megaupload da bekleme süresi bittikten sonra ekrana gelen 3 haneli sayı ve rakamları kendisi otomatik olarak girip siz onay vermeden downloada devam eder.
 • şu sıralar sık sık problem çıkaran bebişim. habire sayaç sayıyor. otistik çocuklar gibi biz de beraber sayı sayıyoruz. indireceksen indir be birader.
 • rapidshare kendisi için bir önlem mi aldı ne bilemeyeceğim ama, artık premium olmayan kullanıcılar için manuel indirmeden bile daha yavaş bir hal almıştır. her açıldığında update yapıyor ama, havaya yapıyor herhalde update'i.
hesabın var mı? giriş yap