şükela:  tümü | bugün
  • elimizdeki kriptoların eriyip bittiği bu zamanlarda çare alternatif kriptolar. bu da onlardan gelecek vaadedeni. airdrop'unun bitmesine az kaldı kaçırmayın.

https://cryptokami.com/?ref=15472
  • şekilli şüküllü bir başka referanslı ico . yeni nesil finansal servislere altyapı platformu imiş. üzerinde uğraşılmış gibi görünen bir proje. olta atmaya devam. nereden ne geleceği belli olmuyor. şans vermek isteyen suzer arkadaşlara link
  • vitalik buterin'in ortaya attığı daico kavramı aslında bu adamların projesi. hatta daico'dan daha iyiymiş iddia etiklerine göre. karşılaştırma analizi http://ldp.cryptokami.com/

biliyorsunuz ortalık çöp ico kaynıyor. insanlar çatır çatır bu ico'lara giriyor ve yerine göre zengin oluyorlar, yerine göre para kaybediyorlar. cryptokami bitcoin, ethereum, neo gibi kendi blockchainini kuruyor. projenin amacı da anladığım kadarı ile aracı merkez olmak. projeniz mi var? cryptokami kullanırsınız. yatırımcı projenize yatırdığı paranın güvende olduğunu bilir. proje hayata geçmezse aracı olan firma araya girer ve yatırımcı kaybetmemiş olur. daha iyi açıklayabilen varsa beri gelsin.

proje sahipleri anonim kalmak istedikleri için proje aşırı rağbet görmedi. buna rağmen presale bitti hedefledikleri tokenları sattılar. (kendilerinin yalancısıyım)

projelerini gerçekleştirebilirlerse adlarını sık duyacağız gibime geliyor. (yatırım tavsiyesi değildir)

kendim küçük bir miktar yatırım yaptım. ico girme konusunda oldukça titiz davranıyorum. hatta bu adamların icosuna nasıl girdim kendim de bilmiyorum. yatırdığım meblağ gözden çıkardığım bir meblağ idi. giderse de koy götüne derim gider. yatırım yapmanızı kesinlikle tavsiye etmiyorum. araştırmadan kurcalamadan lütfen girmeyin. kimsenin para kaybetmesini istemem. yazdıklarım bilgilendirme amaçlıdır.

not: araştırdım, hoşuma gitti, ya herro ya merro, zaten gözden çıkardım merak etme evi arabayı satmadım ben de alıcam derseniz, buradan kayıt olup ufak bi miktar da bana toka edebilirsiniz*