şükela:  tümü | bugün
 • pc, ps4, xbox one ve nintendo switch'e geleceği iddia edilen crytek yapımı oyun.
  görsel görsel

  detaylar gelmeye devam ediyor. geçen sene şu videoda ekran kartı ayırt etmeyen kendi ray tracing teknolojilerinin demosunu göstermişlerdi. youtu.be/1nqhkdm2_tw görünüşe göre bu teknolojiyi nintendo switch'e de getirerek ilk defa nintendo switch'e ray tracing getirmiş olucaklar.

  "from the makers of far cry, hunt: showdown and cryengıne, crysis offers first person shooter fans the best-looking, evolved, and innovative gameplay, enabling players to adapt in real time to survive. crysis remastered brings new graphic features, high-quality textures, and the cryengıne's native hardware- and apı-agnostic ray tracing solution for pc, playstation, xbox, and – for the very first time – nintendo switch."

  oyunun nasıl görünüceğine dair fikri şu videonun 2:17'den sonrasını youtu.be/vuywwqy-pyc?t=137 ve şu videonun da 2:19'dan sonrasını youtu.be/wgqwgaunx6m?t=139 izleyerek edinebilirsiniz.

  30.06.2020

  traileri sızdırılmıştır.

  streamable.com/ra1a1h

  çıkış tarihi 23 temmuz 2020
 • yil 2020 oldugu halde bizim yeni bir oyun yapacak yaraticiligimiz yok, ergen netflix jenerasyonunua iki-uc makyajla eski oyunlari daya gitsin kafasiyla cikarilan oyun.

  2-3 tane de dlc eklerler oyunun kendi fiyatindan daha pahali. degmesinler keyiflerine.
 • crysis serisini oynamış biri olarak söyleyebilirim ki crysisin grafikleri o kadar eski değil şu an crysis 1'i tekrar kursam belki yeni çıkan oyunlara yakın bir grafik yakalarım. halo the master chief collection gibi bir şey yaparlarsa uygun bir fiyata alınabilir gerçi gerek yok zaten serinin tamamına sahibim diyebilirim.

  crysis serisini devam ettirseler güzel bir konu işleseler oyunu ilk gün alır ve yorgunluktan bitkin düşüne kadar oynarım.
 • dönüyor iki gözümün çiçeği...
  biraz önce resmi siteden duyuruldu yakında geliyor.
  ayrıca crysis facebook sayfasından ufak bir video yayınlandı.
  site
  facebook
  teaser: link
 • crytek'in hala crysis fikirleriyle uğraştığını görmek sevindirici. bu oyunu kaçıran ve oynamaya zaman bulamayan yeni nesil için iyi bir fırsat olacak. biz de alıp her şekilde oynayacağız tabi.
 • (bkz: neden remastered anlatsana biraz)

  seriyi kendi ellerinle öldür, sonra remastered diye çık ortaya.
 • ilgili görsel gelmiştir

  crysis remastered
 • 2080ti'mizi elimize verecek yerli gardaslar zaar.

  (bkz: but can it run crysis)
 • oyun bilgisayarımın olduğu zamanlar çıkan mükemmel oyun. şimdi oyun çıksa, ne ile oynayacağım sorunsalı
 • bir ihtimal türk yapımcılar okur diye yazıyorum, ilk oyunun sükse yapıp diğerlerinin vasatı geçememesinin nedenlerini aşağıya sıralıyorum isterlerse öz eleştiri yaparlar.
  - ilk oyunda vuruş hissi tatminkârken, diğer oyunlarda neredeyse sıfır
  - ilk oyunda özgürlük var-çizgisellik az, diğer oyunlar cod kafasında
  - ilk oyunda karakter animasyonları smooth, diğerlerinde kütük gibi
  böyle bir markanın bu hale gelmesi üzücü, sürekli yanlış seçenekleri seçmelerinin sonucunu yaşıyorlar. umarım yenilenmiş versiyonu ile özünü hatırlar.