şükela:  tümü | bugün
 • yakinda resmi olarak aciklanacak olan half life 2 episode 1 ekurisi yeni bir crysis.
 • orjinali gibi turkce olacak expansion. (bkz: ben yaptim oldu)
 • ilk oyundaki olayları bu kez farklı bir karakterin gözünden aktaracak olan oyun, ve görünen o ki yine sadece pc'ye çıkmak gibi bir hata yapacak.
 • crytek'in budapeşte stüdyoları tarafından yapılmakta olan, pc exclusive bir oyun. 653$'lık bir bilgisayarda son grafik ayarlarında oynanabileceği iddia edilmektedir, pc gamer tarafından. görünen o ki cryengine 2 çılgınlar gibi optimize edilmiş.
 • crysis zamanında adanın diğer tarafında neler olduğunu bizlere gösterecek oyundur. ayrıca ilk oyunda bir optimizasyon sıkıntısı olduğunu belirtmiş yerli kardeşler ve bu sefer daha rahat çalışan bir oyun olacaklarını söylediler. avrupada €29'a piyasa sürülecekmiş oyun türkiye'de 29 ytl olacakmış. ayrıca yine türkçe olacak.
 • ign tarafından incelemesi yapılmış ve 9.4 puan almış. resmi çıkış tarihi 16 eylül

  edit: 22 eylül'de aral ithalat oyunun satışına başladı
 • türkçe versiyonu 23 eylül'de çıkacak ve fiyatı 40 ytl olacak oyundur.
 • (bkz: colonel lee)
 • oyun sitelerince verilen puanlar hakikaten tartışılır.. artılarına ve eksilerine gelirsek;

  +düşmanların ölmesi için daha az kurşun gerekiyor.. crysis'de yirmi kurşunla ölen koreliler burada takribi 3-5 kurşunla ölebiliyorlar
  +artık ormanda daha fazla tür var, ama nedense elime alıp denize attığımda ölüyor hepsi.. öldürmeden bırakmıyor adamımız.
  +bazı yerlerde bir kaç kişi yanyana çatışıyorsunuz..

  -cryrsis'den daha fazla kasıyor.. hani optimize edilmişti? pazarlama ipn.liği olabilir
  -oyun çok kısa
  -oynanış olarak bir ekleme yok.. daha fazla yaratık, daha fazla asker.. o kadar
  -tüm fps'lerin eksisi önüne geleni öldür geç olayı had safhada.. eskiden bir oyun vardı, fps olmasına rağmen sadece adam öldürmekle uğraşmıyorduk, ne bileyim bir taşın üstünde dengede duruyorduk, koşup ipe tutunuyor birşeyler yapıyorduk, bulmacalar çözüyorduk.. hey gidi.. senee 1999 felan, fizik motoru vardı oyunda.
  -doom3 alıp tekrar oynasaydım daha iyiydi... en azından kendini tekrar etmeden önce bir kaç saat eğlenebiliyordum (eğlenmekten kastım yusuf yusuf fenerle etrafı kolaçan etmek).. ha bir de doom3 şu an ki bilgisayarımda hiç kasmazdı..

  kendi nezdimde fps kültüründen sıkılmış olmasına rağmen her zaman umutla dolan bir insan olarak bu oyuna 10 üzerinden 6 vermekle yetiniyorum (crysis'e 7). 9 küsürlük puanlar yalan, inanmayın.
hesabın var mı? giriş yap