şükela:  tümü | bugün
  • bodrum güvercinlik'te 5 yıldızlı bir otel köyü, ancak üzülerek belirtmeliyim ki gittiğim en kötü 5 yıldızlı otel. denizi inanılmaz derecede bulanık. tripadvisor'da sebebini kumların ince olmasına falan bağlıyorlar ama alakasız yok, ilerideki balık üretim çiftliği koyun suyunu mahvediyor. koy bu arada inanılmaz güzel bir koy, müthiş bir manzarası var. insan bu suyun başka yerde kurulabilecek bir balık üretim çiftliği yüzünden bozulmasına çok üzülüyor. onun dışında, çaylar çok kötü ve soğuk içme suyu bulmak çoğu zaman zor. hijyen konusu bana göre iyi. yemekler bana göre fena değil. çoğunlukla çocuklu aileler tercih ediyor. bu otelin yerinde olsam, balık çiftliğinden kurtulunması için elimden geleni yapar, servis elemanlarının hizmet kalitesini bir denetimden geçirir, yemek çeşidini artırır ve doğru düzgün bir gece klübü yaptırırım otele. valla yazık koyun güzelliğine.

edit: dün gece oteldeki insanlar zehirlendi. yaklaşık 80 kişi bodrum devlet hastanesi'ne gitmiş. hasta nakil aracına ben de tanığım. bodrum'da bir salgın olmadığını, sadece bu otelden hastaneye hasta gittiğini duydum. ben ve annem zehirlenmedik çok şükür, basit bir bağırsak bozukluğuyla yırttık. zehirlenme sebebi yemekler mi yoksa arıtma suyu mu bilmiyorum. çünkü arıtma tesisinden gelen korkunç kötü kokular, odamızı iki gün boyunca doldurdu. şu anda da havaalanındayız. yarın gece döneceğimize bugün dönüyoruz-başka bir deyişle-kaçıyoruz. allah otelin çalışanlarına özellikle sabır versin. zaten normal çalışan sayısının altında olduklarına dikkat etmiştim.