33 entry daha
  • meth nasıl bir maddedir? bu sorunun cevabını bir dönem bir çok kişi üzerinde canlı canlı etkilerini görmüş birisi olarak size aktarayım.
    "tüm arkadaşlarımla aram bozulsun, geceleri rahat yatağımda uyumak bana batıyor bu maddenin götünde dolaşmak istiyorum, eve haftada bir gidip ailemin yüzünü unutmak istiyorum, ailemle yaşamıyorum tek yaşıyorum ve evim torbacılarla dolabilir bedava içerim * , akıl sağlığım yerinde ve bu beni rahatsız ediyor paranoyak olmak istiyorum, günlerce uyumamak istiyorum, bir deri bir kemik kalmak * , yemek yemeyi unutmak istiyorum, hızlı çalışan bir metabolizma ve az beslenme sonucu açığa çıkarak insanlarla arama duvar ören zaman zaman beni kendimden tiksindiren bir ter kokusu istiyorum, bir kaç yıl sonra normal aktivitelerden hiç bir haz almayayım ota döneyim hatta cinsellikten bile soğumak istiyorum, "param çok harcayacak yer arıyorum" ya da "genç ve enerjiğim para bulamayınca ticaretini yaparım yine içerim" diyorsanız bu madde tam size göre. kullanın, "anamı sikselerdi de yakınından geçmeseydim" derken bu entry'i anımsarsınız. siz bırakırsınız o bırakmaz, o bırakır çevre bırakmaz. en sonunda şehrinizi terkedip başka şehre kaçarsınız. ancak o şekilde kurtulabilirsiniz. bulunduğunuz yeri tamamen değiştirip yeni bir hayata başlamadıkça er ya da geç sizi tekrar içine çekecektir. ayrıca "karakterimin ne kadar bozulabileceğini görmek istiyorum" diyen varsa para, karı-kız ortamı, kumar, alkol falan hikayedir. 1 ay kullanmanız karakterinizdeki tüm pisliği dökecektir. eğer bunu kullanırkenki haliniz insanları rahatsız etmiyor ve karakterinizden yakınmaya başlamıyorlarsa kendinizle gurur duyabilirsiniz, kale gibi karakteriniz var demektir. bu madde tam bir "daha ne kadar orospu çocuğu olunabilir ki?" testidir."

unuttum yine editi: tabii ki ben değil (bkz: bir arkadaşım)
29 entry daha
hesabın var mı? giriş yap