şükela:  tümü | bugün
  • ön edit: grubumuz ilk günden bugüne aynı şekilde devam etmektedir. grup dağılmamıştır. steam ve sözlük üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

cs go oyuncuları beri gelsin. gold nova 1-4 arası oyuncular ile bir takım kuruyoruz. takıma katılmak isteyenler yeşillendirsin. 100 ping ile ancak nova olunuyor maalesef. steam link buradan da ekleyip iletişime geçebilirsiniz. işinde gücünde olup akşamları 1-2 maç yapmak isteyenleri bekliyoruz. ekşinova takımı

ekleme: kuruluşun 2. gününde 23 aktif cs go oyuncusuna ulaşmış bulunmaktayız.

ekleme: 29.04.2016 steam grubu 80, whatsapp grubu 50 üye.

önemli gelişme: grubumuz artık ekşi sözlük ismini kullanmıyor. sadece ekşinovaismini kullanma kararı aldık. yeni grup steam link
  • üye sayısının artmasını istediğim oluşum.

dün gece itibariyle ilk 2 maçını yaptık. güzel arkadaşlar vardı.

ilk maçımız acemiliğimize geldi elimize verdiler fakat 2. maçta hepimiz içimizdeki ramboyu ortaya çıkardık ve rakibi dust 2'nin tozlu zeminine gömdük.
  • geceleri d2'nin tozunu atacağımız oluşuma benziyor.
    genel olarak pinglerimiz ve fpsler sıkıntılı ama olsun mühim olan beraber oynayıp keyif almak. yaş ortalaması oyunun çok üzerinde.
  • ranked trollerinden kurtulma projesi olarak gördüğüm oluşum. henüz yeni katıldım fakat çok mutlu oldum. rankedde bazen türklerde geliyor aşırı küfür oyun zevkini götürüyor. kaliteli bir oluşum olması temennim. umarım çoğalır. güzel arkadaşları tanımamıza aracı olur.

d2 favorim bu arada. diğer haritalarda spot bildirmek sıkıntı olabiliyor. d2 de tuğlanın yanındaki çatlaktan taşın altındaki böceğe kadar spotlayabilirim:)
  • gümüş 2 ile alıyorlarsa girebileceğim gruptur.

abi eskiden gümüş 3 tüm alırsanız size item atayım diye yalakalık da çekebilirim belki.
  • siz kaçın beni tanıdılar
  • 3 ayı doldurduk ve grubun da ötesinde bir aile olduk. 40 kişilik whatsapp grubumuzda her derde deva, her sıkıntıya çare buluyoruz. bir tek kanseri yenemedik.

grup forum havasında geçiyor. spordan sanata her şey konuşuluyor. artık bir oyunun da ötesinde bir topluluk. oyunla ilgisi olmayan sözlükçüleri de bekleriz.
  • bir alınganlık uğruna koskoca whatsapp grubu patlamıştır. tanım: geyik yapılamayan oluşum-du. yandı, bitti kül oldu.
  • invite bekledigim steam grubu. steam nick: yalapeno
  • su grupla ilgilenen birisi var mi acaba, istek gonderdim ses seda yok nickim ayni, nova 2 yim, cevap bekliyorum arkadaslardan.