şükela:  tümü | bugün
  • üye sayısının artmasını istediğim oluşum.

dün gece itibariyle ilk 2 maçını yaptık. güzel arkadaşlar vardı.

ilk maçımız acemiliğimize geldi elimize verdiler fakat 2. maçta hepimiz içimizdeki ramboyu ortaya çıkardık ve rakibi dust 2'nin tozlu zeminine gömdük.
  • geceleri d2'nin tozunu atacağımız oluşuma benziyor.
    genel olarak pinglerimiz ve fpsler sıkıntılı ama olsun mühim olan beraber oynayıp keyif almak. yaş ortalaması oyunun çok üzerinde.
  • ranked trollerinden kurtulma projesi olarak gördüğüm oluşum. henüz yeni katıldım fakat çok mutlu oldum. rankedde bazen türklerde geliyor aşırı küfür oyun zevkini götürüyor. kaliteli bir oluşum olması temennim. umarım çoğalır. güzel arkadaşları tanımamıza aracı olur.

d2 favorim bu arada. diğer haritalarda spot bildirmek sıkıntı olabiliyor. d2 de tuğlanın yanındaki çatlaktan taşın altındaki böceğe kadar spotlayabilirim:)
  • siz kaçın beni tanıdılar
  • bir alınganlık uğruna koskoca whatsapp grubu patlamıştır. tanım: geyik yapılamayan oluşum-du. yandı, bitti kül oldu.
  • invite bekledigim steam grubu. steam nick: yalapeno
  • su grupla ilgilenen birisi var mi acaba, istek gonderdim ses seda yok nickim ayni, nova 2 yim, cevap bekliyorum arkadaslardan.
  • uzun zamandır pasif olan takım.

yoksa ben legendary eagle master'ım diye benden habersiz oyun mu atıyorsunuz? *
  • alımların devam etmesi durumunda bir gn4 olarak katılmak istediğim takım.