şükela:  tümü | bugün
  • dünya üzerindeki en iyi vücut geliştirme motivasyonunu veren adamdır bence kendisi. vidyolarını izlemek anında koşarak spora gitme isteği uyandırır insanda. spor yapmayanlara yeni başlayanlara özellikle, üzerlerindeki gazı kaybetmemeleri için her gün 1-2 ct fletcher vidyosu tavsiye ediyorum.
  • (bkz: göt oğlanı) diyerek gaz verir.
  • onun deyisiyle ct matherfuck fletcher
    yılların powerlifteri adam 6 tane dünya şampiyonluğu var gençken hayali kaldırım kırıcı olmakmis yanı o kadar büyük olacağımki bastigim kaldırımları kirabileyim şuan 55 yasında ve hala dev gibi çoğumuzun bese katlar ha bu arada steroid kullanma konusu var adam kendi genetiğini şöyle tarif ediyor benim dedem 2 metre 150 bir adamdı lakabı katırmis babaam hayatında spor yapmamış amma onu görseniz kesin steroid kullandığını soylersiniz o derece iri adam tabi kendisinind genetiginin çok iyi oldugunu spor yapmadan 40 cm kolunun oldugunu yanı adam bu iş için doğmuş ama bir çok kişi bu adamın steroid kullandığını soyluyor gerçeği bilmiyorum ha spor yapmayı caniniz istemiyorsa mutlaka videolarını izleyin
  • (bkz: grow motherfucker) diyerek bicepslerine büyüme emri veren kaslı zenci abimiz. severek takip ediyoruz. şu aralar kalbiyle ilgili sıkıntıları varmış zira yıllarca yediği big mac menüler yüzünden bypass ameliyatı olduğunu yine kendisi ifade ediyordu. geçmiş olsun diyoruz.

i command you to grow.
    motherfucker!