şükela:  tümü | bugün
  • "bir yıldız olsam ilk sana kayardım mübarek ehehehhee" tarzı espri yapabilme olasılığı da çok yüksek olan bir hocanın kendi şahsına münhasır teorisidir efendim.
  • dincilerin, beyin yerine nohut taşıdıklarının göstergesi açıklama.
  • yıldız gibi kayıcam da şimdilik susuyorum, malum gg vs...

tanım: organize din keyfim yerinde diyor
  • (bkz: sonuca varılamayan tartışmalar.)

buyrun burdan yakalım.

bu talihsiz açıklama ilimsiz dinin bir getirisidir. kuran'da bilimle çelişecek bir ayet olmamasına karşın kuran'a sahip çıktığını söyleyen insanlar kendi ağızlarıyla bu çatışmayı yaratıyorlar.

efemim vakti zamanında şöyle bir şey yazmıştım, tartışmalarınıza sunuyorum. keyifli okumalar.
  • keşke bir şey konuşmadan önce biraz daha araştırma yapsa dediğim talihsiz beyanat.
  • kuranda bilimle çelişecek ayet olmadığını okuyup sırıttığım başlık olmuştur ayrıca.

bizde vakti zamanında şöyle bişeyler yazmıştık (bkz: #51140184)
  • amuha goduum salağı ya
  • iddialı bir tespitte bulunacağım şimdi. bu ve benzeri adamların aslında islamı değersizleştirmeye çalıştığını ve birileri tarafından finanse edildiklerini düşünüyorum. saf gibi bunların peşinden gidenleri de görünce otomatikman "islam ne saçma bir dinmiş arkadaş" fikri oluşuyor insanda. samimi bir biçimde inanan insanların bunlara pirim vererek aslında kendi gerçekliklerini inkar ettikleri konusu da cabası. oysa biraz aklını kullansa insanlar, bu işler bu noktaya gelmezdi. kimseye akılsız demiyorum, niyeyse kimileri kullanmamayı tercih ediyorlar.
  • 300 yıl sonra ''cübbeli ahmet efendi hazretlerinden rivayet edilmiştirki'' şeklinde aforizmalara konu olacak.
    onca zaman sonra hiç kimse bu efendinin kefen pazarlamacısı olduğunu bilmeyecek.

kuran'da sünnette bulamadıkları, kıçından uydurdukları kuralları ''x hazretlerinden rivayet edilmiştir'' diye meşrulaştırmaya çalışan dincilerin başını çeker bu şahıs.
  • islam aleminin durumunu özetleyen bir başlık olmuş.

adamı zaten sevmezdim ne denirki ya yazık ne diyeyim aslında dencek söylenmesi gereken çok şey var anlanması gereken daha çok şey var neyse sözlük üzüntü ve sinirli hal çok kötü olunuyor burdan bunu öğrendik